DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 7 z 54
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 54
 #982575  autor: Morvius
 10 mar 2018, 17:35
piotrzet pisze:Jeśli coś jest niezgodnego z regulaminem to oczywiście się to zgłasza od tego jest ta opcja. Jeśli natomiast uważasz że posty zostały usunięte bez powodu to albo pisze się do osoby, która to usunęła, a jeśli pomimo wyjaśnień nie jesteś usatysfakcjonowany pisze się do kogoś innego aby spojrzał na to z innej storny. Bardzo nie wiem w czym masz problem. Nikt nie jest nieomylny i administrator czy moderator też się może pomylić bo jest tylko człowiekiem. Ważne to umieć się przyznać do błędu.
Jesteśmy tylko ludźmi i wszystko da się wyjaśnić tylko trzeba chęci do rozmów. Gdy jest coś zgłoszone jako niedotyczace tematu dyskusji to przenoszę do kosza to co dotyczy tej wypowiedzi. Nie usuwam wpisów. Jeżeli ktoś uważa, że wpis wylądował w koszu niesłusznie to jak najbardziej ma prawo zapytać o powód. Jeżeli chciałby edytować post, poprawić i z powrotem przywrócić to absolutnie żaden problem. Nie przenoszę do kosza bo mam kaprys tylko zachowuję ciągłość wypowiedzi i wtrącenia nie na temat tam wysyłam. Tego również oczekuje od nowej ekipy. Wszystko co uważacie za niezgodne zgłaszacie. Przeglądam wszystkie wasze zgłoszenia. Pamiętajcie. Nie jestem wrogiem tylko "sprzątaczką" jak to słusznie wyżej zaznaczył kolega. :)

Wysłane z mojego S7 EDGE przy użyciu Tapatalka

Klasyczny obserwator wątku.
 #982576  autor: p2225
 10 mar 2018, 17:36
Band20 pisze:
p2225 pisze: Dlatego sugerowałbym nadanie rangi moderatora jednej z osób, które najwięcej angażują się w te wątki i stale przebywają na forum. W tej roli widziałbym kogoś z tych osób: @kozien70, @Patryk7588, @Kryniczanin
Nie no... stawianie takiego @Patryk7588, @Kryniczanin obok @kozien70 nawet w luźnej propozycji kandydatów na moderatrorów jest niepoważne. Trochę szacunku dla kolegi @kozien70.
Propozycje były pod kątem czasu przebywania na forum i ilości postów. Każdy z wymienionych "zna" osoby komentujące techniczne wątki, więc wiedzieliby w czym leży problem w danej sytuacji. Miano moderatora też nie jest na zawsze, więc nie widzę problemu w odebraniu go np. w razie stronniczości w podejmowaniu decyzji. Wolałbym żeby moderatorem został ktoś z wymienionych przez mnie osób niż osoba, która mało się udziela lub dopiero co założyła konto tak jak Ty.

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png
 #982578  autor: piotrzet
 10 mar 2018, 17:39
Morvius pisze:
piotrzet pisze:Jeśli coś jest niezgodnego z regulaminem to oczywiście się to zgłasza od tego jest ta opcja. Jeśli natomiast uważasz że posty zostały usunięte bez powodu to albo pisze się do osoby, która to usunęła, a jeśli pomimo wyjaśnień nie jesteś usatysfakcjonowany pisze się do kogoś innego aby spojrzał na to z innej storny. Bardzo nie wiem w czym masz problem. Nikt nie jest nieomylny i administrator czy moderator też się może pomylić bo jest tylko człowiekiem. Ważne to umieć się przyznać do błędu.
Jesteśmy tylko ludźmi i wszystko da się wyjaśnić tylko trzeba chęci do rozmów. Gdy jest coś zgłoszone jako niedotyczace tematu dyskusji to przenoszę do kosza to co dotyczy tej wypowiedzi. Nie usuwam wpisów. Jeżeli ktoś uważa, że wpis wylądował w koszu niesłusznie to jak najbardziej ma prawo zapytać o powód. Jeżeli chciałby edytować post, poprawić i z powrotem przywrócić to absolutnie żaden problem. Nie przenoszę do kosza bo mam kaprys tylko zachowuję ciągłość wypowiedzi i wtrącenia nie na temat tam wysyłam. Tego również oczekuje od nowej ekipy. Wszystko co uważacie za niezgodne zgłaszacie. Przeglądam wszystkie wasze zgłoszenia. Pamiętajcie. Nie jestem wrogiem tylko "sprzątaczką" jak to słusznie wyżej zaznaczył kolega. :)

Wysłane z mojego S7 EDGE przy użyciu Tapatalka
Dokładnie o tym mówię także nie wiem jaki Patryk ma problem. Było napisać czy to do Ciebie czy do kogoś innego i problem byłby na pewno rozwiązany. Nie ma to jak nie robić nic a narzekać, że jest źle.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #982582  autor: f0ku5
 10 mar 2018, 17:50
p2225 pisze:W tej roli widziałbym kogoś z tych osób: @kozien70, @Mixiorek, @Patryk7588, @Kryniczanin, @Spacedust, @3G, @f0ku5isko. Wtedy takie sytuacje byłyby rozwiązywane natychmiast.
Nie spodziewałem się bynajmniej nominacji, ale jeżeli ktoś gdzieś tam na górze rozważa moją kandydaturę to mogę tylko napisać, że phpBB znam jak własną kieszeń i jeżeli tylko moja pomoc by się komuś przydała to mogę spróbować ;)
 #982587  autor: Morvius
 10 mar 2018, 18:07
@f0ku5isko potwierdzam, jesteś brany pod uwagę. :) A teraz z innej beczki. Biorąc pod uwagę jaką ilość udało mi się was tu zgromadzić jakże kontrowersyjną sprawą przypomnę, że dalej czekam na wasze odpowiedzi w sprawie zbyt wielkich banerów zasłaniających pół wyświetlacza w smartfonie. Dokładniej rzecz ujmując co zostawiamy w podpisie a co mam zablokować. Ja wiem, że każdy z was chce się pochwalić niesamowitą prędkością swojego Internetu niestety jednak jest to dość uciążliwe dla reszty, która zauważyła problem. Druga sprawa to linki w podpisie. Czekam na sugestie. LINK dla przypomnienia. Jedziemy z tematem bo czasu też coraz mniej a konkretów jak na lekarstwo.

Klasyczny obserwator wątku.
 #982590  autor: piotrzet
 10 mar 2018, 18:17
Szczerze mówiąc to mnie jest obojętne. Jeśli nie będzie można wstawiać speedtestów to trudno. Szczególnie to mi nie przeszkadza tym bardziej, że jest taki wątek.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #982592  autor: jarekt
 10 mar 2018, 18:19
Nie chciałem o tym pisać, ale zapłacę żeby natychmiast (do północy dnia dzisiejszego) wywalić możliwość wklejania grafik/banerów w podpisie, ze szczególnym uwzględnieniem grafik ze speedtestów w nowej "wielkiej" wersji (przykładowo dokładnie takie jak ma wyżej @piotrzet i @p2225 - bez obrazy panowie :)).

A potem na spokojnie ustalić na co zezwalamy w podpisie (ale ja zapłacę aby grafik nigdy już nie było :)).

To jest dla mnie temat #1.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2018, 18:32 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #982593  autor: piotrzet
 10 mar 2018, 18:21
Nie obrażam się. Tak jak będzie to w regulaminie to się dostosuję. ;)
Edit"
Skoro bardzo to tak przeszkadza niektórym to na razie taka zmiana. Jeśli linki też będą nie zgodne to oczywiście usunę. ;)
Ostatnio zmieniony 10 mar 2018, 18:24 przez piotrzet, łącznie zmieniany 1 raz.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #982595  autor: Gregrin
 10 mar 2018, 18:24
Patryk7588 pisze:@Morvius dał mi ostatnio ostrzeżenie za post składający się z jednego słowa: "Brawo".
Staramy się dbać o czystość i brak nadmiarowości wiec posty nie wnoszące nic do tematu to niewdzięczny temat.
Patryk7588 pisze:Nie martw się, ja i tak nie jestem zainteresowany.
A właśnie szkoda bo można zobaczyć ze to nie takie łatwe :/ A modem nie trzeba być na wieczność. Jeśli nie spasuje to nikt nikogo nie zmusza.
 #982596  autor: jarekt
 10 mar 2018, 18:30
@potrzet, taki link jest OK i możliwość zamieszczania linków do konkretnych miejsc (linki do postów/tematów na naszym forum, linki do speedtestów - takie jak Twój) powinny być dopuszczalne.
Ale nie wiem czy da się to zrobić (biała lista linków w podpisie) tak na szybko czy potrzebna by była większa modernizacja.
 #982598  autor: habish
 10 mar 2018, 18:35
@Gregrin,
Ale ja nigdzie nie pisałem że to łatwe. :-)
Ja nie będę miał czasu na takie dodatkowe zajęcie niestety.
Powodzenia w nowej roli. :-)
 #982599  autor: p2225
 10 mar 2018, 18:46
A może tak w ustawieniach dać możliwość wyłączenia wyświetlania wszelkich obrazków w podpisach? Kto by chciał to by je widział, a kto nie no to nie. I wilk syty i owca cała :D

@jarekt dla Ciebie robię to co @piotrzet ;)

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png
 #982602  autor: jarekt
 10 mar 2018, 19:05
@p2225, taka opcja to niezły pomysł. Ale pewnie potrzebna będzie większa praca programistyczna.
No i bardzo Ci dziękuję, że dałeś link do "obrazka" w podpisie. Wiele osób się ucieszy, w tym oczywiście ja :).
 #982604  autor: f0ku5
 10 mar 2018, 19:07
Pracy programistycznej raczej by nie było, na takie rzeczy są odpowiednie mody do phpBB ;)
 #982606  autor: Morvius
 10 mar 2018, 19:09
p2225 pisze:A może tak w ustawieniach dać możliwość wyłączenia wyświetlania wszelkich obrazków w podpisach? Kto by chciał to by je widział, a kto nie no to nie. I wilk syty i owca cała :D

@jarekt dla Ciebie robię to co @piotrzet ;)

Nie jestem pewny ale chyba mam możliwosć to ustawić. Jeszcze zweryfikuję. Brawo panowie za pierwszy ruch i zmianę obrazka w link. :) :smt041

Klasyczny obserwator wątku.
 #982612  autor: Band20
 10 mar 2018, 19:27
p2225 pisze:Wolałbym żeby moderatorem został ktoś z wymienionych przez mnie osób niż osoba, która mało się udziela lub dopiero co założyła konto tak jak Ty.
Nie ilość postów i czas przebywania świadczy a jakość. Też wolałbym żeby modem został kolega wymieniony przeze mnie o dużej wiedzy.


Wymoderowano Morvius
 #982635  autor: Morvius
 10 mar 2018, 20:16
Jeszcze raz przypomnę, tutaj interesują nas konkretne propozycje odnośnie zmian na forum oraz spostrzeżeń co do naszej pracy.

Klasyczny obserwator wątku.
 #984266  autor: cyanoone
 18 mar 2018, 18:34
Nowy rodzaj spamerów. Podejrzewam, że nie tylko ja mam taką wiadomość.
Obrazek

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #984267  autor: piotrzet
 18 mar 2018, 18:34
Zgłaszałem już to do jednego z moderatorów. Podobno wiedzą już o tym i coś mają robić z tym

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #984268  autor: f0ku5
 18 mar 2018, 18:43
Dokładnie taką samą PW dostałem.
  • Strona 7 z 54
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 54
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 54