DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 10 z 53
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 53
 #987180  autor: Morvius
 04 kwie 2018, 22:39
babeo pisze:
Remington pisze:Jest jeszcze jedna istotna informacja - nie usuwamy postów, lecz przenosimy je do kosza, żeby każdy mógł taki post znaleźć i ewentualnie zaprostestować (najlepiej poprzez opcję "zgłoś post").
Jeżeli post jest w koszu to użytkownik nie ma aktywnej opcji "zgłoś post", a przynajmniej ja nie mogę tego zrobić, tj. zgłosić z prośbą o wyjaśnienia usunięcia mojego postu.
Zawsze można po prostu napisać PW i nie robić problemów tam gdzie ich nie ma. To kwestia chęci a nie próby stwarzania problemów a mam wrażenie, że w takim świetle właśnie się stawia moderację. :/
kozien70 pisze:
Morvius pisze: To po prostu wina moderatora, który od dawna był nieaktywny. Nasze zasady obecnie obowiązujące wyraźnie nakazują w.w przez ciebie zachowania. Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację. Tu już wyjaśniłem całą sytuację.

Dziękuję za reakcję.
Niektórzy użytkownicy mają tendencję do zgłaszania postów do wykasowania nie mając obiektywnych przesłanek, a kierując się jedynie własnym widzimisię, niechęcią do kogoś, do sieci itp.
Mam cichą nadzieję, że nowi moderatorzy nie będą bezkrytycznie kasować wszystkich zgłaszanych postów, tylko zrobią to po obiektywnej ocenie treści. A użytkownicy przesadzający ze zgłaszaniem będą także dostawać po łapach.
Dokładamy wszelkich starań aby użytkownicy byli jak najlepiej traktowani i co najważniejsze, sprawiedliwie. Czy ktoś jest na forum 10 lat czy 2 miesiące to dalej dla nas rownowarty user i każdemu musimy zapewnić jak najlepszą pracę na forum :)

Klasyczny obserwator wątku.
 #988961  autor: Kryniczanin
 15 kwie 2018, 07:37
Wszystko opada 2m wgłąb gruntu.

Tutejsza moderacja usuwa posty o tym, że Plus nie współpracuje z jabłkiem - brak certyfikacji, ale posty o zasięgu terytorialnym Kaszub i granicach są jak najbardziej ok.

Moderatorzy jak macie choć odrobinę honoru natychmiast zrzeknijcie się funkcji i odejdźcie.

Wstyd i żenada.
 #988979  autor: forum_tg
 15 kwie 2018, 10:10
Kryniczanin - bez emocji, może ktoś ma informację że przeniosą stolicę z Warszawy gdzieś na Kaszuby, albo powstanie tam bardzo ważne centru gospodarki krajowej więc zasięg w tym obszarze kraju należy dokładnie przeanalizować.
Ale tak na serio: zgadzam się z Tobą. Ostatnio co niektórzy kasują (przenoszą do kosza) zbyt dużo postów. Jak niedawno nic się nie działo i spamu było spoko, to teraz z jednego krańca przeszliśmy na drugi. Może warto to wypośrodkować?
 #988982  autor: Remington
 15 kwie 2018, 10:24
@Kryniczanin,
wczorajsze i dzisiejsze posty, o których wspominasz, zostały już wyczyszczone. Nie siedzimy tu non-stop, ani fizycznie nie jesteśmy w stanie przeczytać wszystkich postów (jest ich kilka tysięcy miesięcznie) - dlatego liczymy w tym na Waszą pomoc.

Co do wpisów o Plusie czy podobnych sytuacji - jesteśmy ludźmi takimi samymi jak każdy, nie jesteśmy nieomylni, edytujemy/przesuwamy/usuwamy każdego dnia masę postów i zawsze może wkraść się w to błąd.

Jeśli będą takie przypadki lub ws. jakichkolwiek uwag co do naszej pracy - piszcie nam o tym w tym wątku - od razu, bo już po kilku dniach wobec takiej liczby postów, trudno jest odtworzyć sytuację.

Za sugestie (tę oraz podobne przesłane wcześniej na PW) dziękujemy. Uwagi i propozycje w tej kwestii możesz kierować też do adminów.
 #989039  autor: jarekt
 15 kwie 2018, 18:55
Chciałem zauważyć, że do nowego działu "Promocje i Bonusy" przeniesiono temat o prepaidowych taryfach internetowych w Play czyli temat o PInK i InK (z działu "Prepaid").

Temat nazywa się "[Play] Internet na Kartę (PInK i nowy InK) oraz 100GB/RWK" http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 76&t=86697.

Są tam oczywiście w tym temacie poruszane również tematy o nielicznych promocjach dostępnych w tych taryfach (m.in. nieaktualne już i zamieszczone w tytule tematu "100GB i RWK") i być może to kogoś zmyliło, że to temat tylko o promocjach.

W każdym razie dział "Prepaid" nie ma teraz tematu o ofertach data/internetowych w Play/P4 (na które składa się w zasadzie łącznie 10 taryf i kilka starszych, o których też tam czasami się dyskutuje), a rozdzielenie tego tematu na posty związane tylko z promocjami w tych taryfach i resztę, to misja samobójcza, niewłaściwa i ją odradzam :).

Nie sprawdzałem dokładnie innych tematów przeniesionych do działu "Promocje i Bonusy" ale na oko reszta jest OK, choć niektóre tematy moim skromnym zdaniem powinny jednak zostać z w dziale "Prepaid", być może tylko w dodatkowym subdziale "Promocje i Bonusy" (dostępnym bezpośrednio w dziale "Prepaid").

Obecne wymieszanie promocji dla prepaida, abo, na telefony itd. w jednym dziale nie jest zbyt czytelne, w dodatku trzeba się np. przenieść o kilka poziomów wyżej do działu "Telekomunikacja" będąc w dziale "Prepaid" (trochę jest klikania) aby zobaczyć co tam może coś ciekawego ktoś wprowadził.
Dodatkowo nazwy tematów zamiast np. "[Play] Bonus za..." brzmią teraz "[KARTA][Play] Bonus za..." co dodatkowo pogarsza czytelność.

Prepaid i promocje dla prepaida, to zawsze dla mnie był osobny świat, no i był jednością :). Aż tu nagle takie "porządki" na Telepolis.

Ale to tak przy okazji pomarudziłem :)
 #989056  autor: Remington
 15 kwie 2018, 20:14
Słusznie marudzisz, o to chodzi, by nasi forumowicze też wyrażali swoje zdanie.

Gdy powstał ten dział, w gronie moderatorów poruszyłem podobną kwestię - że nie wiadomo jak rozróżnić promocje pasujące do tego działu, od pozostałych promocji. Wszak niemal wszystko opiera się na promocjach i rzadko gdzie zastosowanie ma "goły" cennik.

W tym dziale mają znajdować się rzeczywiste promocje - od dnia do dnia któryś operator oferuje coś ekstra itd. (np. Play te 3x6/2GB). Widocznie podczas zapełniania działu, Morvius przerzucił tam ciut za dużo.

I tutaj prośba do Was o sugestie, które wątki jednak powinny wrócić do starych działów.

Ten powyższy - przeniosłem. Choć to jakiś staroć, brak wpisów z 2018 r.
 #989137  autor: Morvius
 16 kwie 2018, 12:26
Zachęcam do aktywnego udzielania swych wypowiedzi na temat zmian lub propozycji zmian na forum. To dzięki tym wskazówkom jesteśmy w stanie coś zmieniać na Wasze potrzeby.

Klasyczny obserwator wątku.
 #992237  autor: iphoneski
 07 maja 2018, 12:31
Panowie, dzisiaj jest jakiś światowy dzień spamerstwa czy jak?
 #998411  autor: Pabloeq
 11 cze 2018, 12:20
Dorotea pisze:Całe to forum jest pełne różnej maści pracowników operatorów, którzy tu chyba pracują. Mdli mnie jak czytam ich posty. Ciebie razi jakaś Maria, która pisze o prawie do prywatności. Wyluzuj trochę, Remington.
Mało, nie tylko pracowników operatorów ale i kumpli kolesi moderatorów, jedna sitwa, spróbuj coś napisać nie w temacie to zaraz cię zasypią ostrzeżeniami groźbami, a są tu tacy którzy nabili 3000 postów tekstami w stylu "tak" , "nie", "nie wiem" i oni są "zasłużeni", ich nikt stąd nie ruszy, mogą pisać nie na temat i jakiś za przeproszeniem moderatorzyna "fku coś tam" orzekł że on zostawi takie posty nie na temat, bo tak mu się podoba, i co mu zrobisz? Regulamin jest dal Ciebie i dla mnie, dla moderatora i jego kolesi nie ma regulaminu. Taki to portal.
 #998459  autor: forum_tg
 11 cze 2018, 16:45
Jeżeli uważacie że Mod / Admin łamie regulamin, to zacytujcie wypowiedź, np. w tym temacie i przy okazji podajcie ja punkt regulaminu został złamany. Myślę że to ułatwi ocenę pracy danego usera.
Wszyscy powinni przestrzegać regulamin, nie zależnie od rangi w danym serwisie.

Na szczęście teraz jest dość mocno pilnowane, żeby nie było spamerstwa, czy też nabijania "licznika" odpowiedziami nie na temat.
 #998471  autor: habish
 11 cze 2018, 18:01
Dajcie spokój, póki te ostrzeżenia są g.... warte nie ma sensu zawracać sobie nimi głowy.
Movirus to już za samo logowanie na forum mi wstawia, a dziś dostałem ostrzeżenie od lorda "Xjoami i tak lepsze" za zaśmiecanie forum...
 #998472  autor: Morvius
 11 cze 2018, 18:05
Sprawa numer 2. Dotychczas nie było zbytnio kontroli na forum. Zderzacie się z nowym porządkiem i nagle szok, że ktoś zwraca uwagę za niestosowne zachowanie. Regulamin jest w trakcie budowania, z pewnością będzie to nowa era korzystania.

Klasyczny obserwator wątku.
 #998474  autor: habish
 11 cze 2018, 18:33
Eragon w PW właśnie mi grozi "działaniami poziom wyżej" możesz napisać z czym to się wiąże?
 #998481  autor: Morvius
 11 cze 2018, 19:14
Patryk przytocz mi proszę treść w wiadomości PW.

Wysłane z mojego S7 EDGE przy użyciu Tapatalka

Klasyczny obserwator wątku.
 #998483  autor: habish
 11 cze 2018, 19:31
Dajmy spokój.

Pytam tylko jakie są kolejne poziomy po ostrzeżeniach?
 #998485  autor: Eragon
 11 cze 2018, 19:35
Patryk7588 pisze:Dajmy spokój.

Pytam tylko jakie są kolejne poziomy po ostrzeżeniach?
Myślałem że logiczne iż mowa o banie czasowym.
Zresztą - grożę Ci?
Spokojnie możesz przytoczyć moją wypowiedź Morviusowi, gdyż niektórzy z moich kolegów nie bawiliby się w spokojne tłumaczenie Ci za co dostałeś ostrzeżenie. Ale widzę że bycie miłym nie popłaca...

:smt006
 #998489  autor: habish
 11 cze 2018, 20:00
W nosie to mam.

Bawcie się dalej w ostrzeżenia, a różowemu Piotrkowi napiszcie jakiś skrypt do ułatwienia zgłoszeń postów.

Facet wydaje się w kłótnie z różnymi użytkownikami a w koszu nie ma ani jednego jego postu, gdzie są nawet posty innych moderatorów, bardzo ciekawe.
 #998490  autor: Eragon
 11 cze 2018, 20:11
Najwyraźniej nikt jego postów nie zgłasza, a my nie przeglądamy wszystkich postów.
Jesteś zły? Również możesz przyczynić się do porządku na forum. Zgłaszaj te osoby, a sam się przekonasz że spamerskie posty zaczną znikać ;)

:smt006
 #998492  autor: habish
 11 cze 2018, 20:15
Nie jestem.
Jak dla mnie koniec tematu.
  • Strona 10 z 53
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 53
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 53