DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #886681  autor: babeo
 09 wrz 2016, 20:16
Propozycja artykułu, a właściwe kontynuacji artykułu, który już kiedyś pojawił się na łamach telepolis.pl.
"O sobie samym", czyli jakiego sprzętu używają prywatnie Redaktorzy telepolis.pl
Pytanie oczywiście o smartfon, smartwocz i teblet.

Co Wy na to?
 #886684  autor: Kryniczanin
 09 wrz 2016, 20:59
Z jakiego operatora korzystają. To by wiele wyjaśniło w niektórych kwestiach,
 #886990  autor: orson_dzi
 12 wrz 2016, 10:11
Opisywaliśmy przecież z jakich operatorów korzystamy.
Dla mnie żaden problem, nie wiem jak reszta. Nie jest to coś, czego napisanie zajęłoby dużo czasu, a też wydaje mi się, że jest to ciekawe do poczytania.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #887200  autor: Sirmark
 14 wrz 2016, 00:06
Kryniczanin pisze:Z jakiego operatora korzystają. To by wiele wyjaśniło w niektórych kwestiach,
I znowu teorie spiskowe :)
Nie ma u nas jednego operatora, z którego korzystałaby cała redakcja :)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #887224  autor: babeo
 14 wrz 2016, 09:21
orson_dzi pisze:Opisywaliśmy przecież z jakich operatorów korzystamy.
Opisywaliście też, kto jaki ma smartfon, ale od tego czasu pewnie nastąpiły jakieś wymiany? ;-)
SirmarK pisze: Kryniczanin napisał(a):
Z jakiego operatora korzystają. To by wiele wyjaśniło w niektórych kwestiach,

I znowu teorie spiskowe :)
Zbyt wiele lat jestem na forum telepolis.pl, by proponować takie coś (myślałem o tym, ale byłem pewien, że padną takie zarzuty), dlatego specjalnie o ofertach nie pisałem, a skupiłem się na smartfonach.
 #887341  autor: orson_dzi
 14 wrz 2016, 21:23
babeo pisze: orson_dzi napisał(a):
Opisywaliśmy przecież z jakich operatorów korzystamy.


Opisywaliście też, kto jaki ma smartfon, ale od tego czasu pewnie nastąpiły jakieś wymiany? ;-)
Kryzys, chyba tylko Luin się na iPhone'a SE się szarpnął, reszta po staremu. U mnie się tylko komputer do pracy zmienił.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)