DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #848799  autor: Gregrin
 02 lut 2016, 16:22
Wiem, ja proszę na początek o aktualizacje tamtego posta. Problem omawiałem z SirmarK'iem jakoś 2 miesiące temu ale ostatnio coś słabo z kontaktem i efektów brak.
Oficjalnie proszę wiec o umożliwienie trochę dłuższego okresu edycji dla niektórych postów.
 #850016  autor: Sirmark
 08 lut 2016, 18:30
Szukałem jakiegoś rozwiązania w tej sprawie, ale nie ma moda, którym cokolwiek by się dało zrobić.
A blokada na edycję jest po to ustawiona, bo różne trolle potrafiły szaleć i wprowadzać zamieszanie. No, ale być może więcej złego robi ta blokada edycji.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #850285  autor: Gregrin
 09 lut 2016, 22:01
Dziwnie ze nie da się tego ustawić według preferencji :/ Moze przynajmniej dla jakiejś grupy ( spammer ?) znieść te ograniczenia ? A nie dałoby się utworzyć nowej grupy użytkownika która uprawnieniami różniłaby się tylko ta możliwością edycji ?? Jako ze osób które tego potrzebują jest zaledwie kilka, dodawanie do tej grupy odbywało by się ręcznie na prośbę użytkownika i po szybkich oględzinach sensowności jego postów.
Dobry pomysł ?? Bo brzmi łatwo w realizacji i rozwiązuje problem.