DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #822828  autor: gilbert3
 12 wrz 2015, 15:59
Mam prośbę do redakcji o uzupełnienie w bazie telefonów One Plus i dodanie wariantu LG G3 3GB/32GB.

Fajnie by było zobaczyć także aktualną wersję oprogramowania w bazie telefonów, zamiast tej, która była w momencie wypuszczenia telefonu na rynek (można by było to rozwiązać np. przycisk "zgłoś nową wersję oprogramowania" aby redakcja nie musiała śledzić nowych wersji oprogramowania samodzielnie).
 #823336  autor: Sirmark
 15 wrz 2015, 13:55
Przecież jest dodany - LG G3 D858.

Co co aktualnych wersji oprogramowania, to nie jesteśmy w stanie tego sami ogarnać. Zwykle jest kilka wersji danego modelu, wersje regionalne, operatorskie - na jedne pojawia się aktualizacja na drugie nie. Przycisk zgłaszający wersję od userów byłby pomocny na pewno, ale nie wiem czy to by nie wprowadzało w błąd.

Ale możemy podyskutować, może jakiś ciekawa koncepcja, jak to zrobić sensownie, się pojawi.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #825806  autor: DiAbOlO
 29 wrz 2015, 14:08
Brakuje telefonów:
- Alcatel OneTouch Idol 3 4.7
- Alcatel OneTouch Idol 3 5.5

Czkam na dodanie, gdyż wersja 5.5 jest brany przeze mnie pod uwagę przy nadchodzącym aneksie i wymianie telefonu.
 #864976  autor: PawlusG
 07 maja 2016, 22:04
Czy ktoś aktualizuje informacje w bazie danych?
To co jest wpisane w specyfikacji Honora 7, to jakieś kpiny.
Wszystko co trzeba poprawić wypunktowałem w komentarzu pod opisem Honora 7, ale niestety się tam nie pojawił.

:)