DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #815516  autor: ManiacGSM
 03 sie 2015, 11:04
Pisałem właśnie sobie temat będąc zalogowanym i piszę, piszę a potem wyślij i wielki H=U=J. Wywaliło mnie z konta aby ponownie się zalogować i jak tu się nie fkrvi[ ??? Co mam może za każdym razem zbyt długi tekst pisać w wordzie? aby potem go wklejać?

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #815521  autor: cyanoone
 03 sie 2015, 11:17
ManiacGSM pisze:Co mam może za każdym razem zbyt długi tekst pisać w wordzie?
Ja tak robię :P
ManiacGSM pisze:Wywaliło mnie z konta aby ponownie się zalogować
Ciekawostka: Jak byś odświeżył stronę raz czy dwa to byłbyś zalogowany. Magia Telepolis.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #815525  autor: ManiacGSM
 03 sie 2015, 11:25
a jest na TO jeszcze jakieś inne lekarstwo? Wiesz, jak piszesz coś nagłego w natłoku słowotoku-lub masz pewien problem do rozwiązania to nie myślisz zawsze o tym aby klikać sobie w przeglądarce opcję ''odśwież''

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #815531  autor: cyanoone
 03 sie 2015, 11:48
Wiem, ale nic poza pisaniem w edytorze tekstu polecić nie mogę. Już nie raz straciłem ładny kawałek tekstu.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #815587  autor: Niezgodna7
 03 sie 2015, 16:52
co ciekawe - na symbianie nie traciłem tekstu, bo opera na ten system pamiętała co wpisałem... niestety ta opera z adroida - już nie ma takiej fajnej pamięci, i czasem też szlag trafi wpis
:- D
i tak dobrze, że ten Telepilis zaczął normalnie działać, po wieeeelu miesiącach oczekiwania ,,na lepsze" które o dziwo - do dziś nie nadeszło.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #815599  autor: Sirmark
 03 sie 2015, 17:21
ManiacGSM pisze:Pisałem właśnie sobie temat będąc zalogowanym i piszę, piszę a potem wyślij i wielki H=U=J. Wywaliło mnie z konta aby ponownie się zalogować i jak tu się nie fkrvi[ ??? Co mam może za każdym razem zbyt długi tekst pisać w wordzie? aby potem go wklejać?
Nie bardzo rozumiem powiązania kwestii zalogowania z pisaniem komentarza.
Jeżeli po zalogowaniu sesja wygasa z powodu nieaktywności to logiczne, że nie można dodać komentarza. Ale przy logowaniu jest też checkbox, aby zapamiętywał logowanie i wtedy nie powinno być już problemu.

A jeżeli problem jest w czymś innym, czego nie zrozumiałem, to poproszę sprecyzuj.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #815663  autor: ManiacGSM
 03 sie 2015, 23:54
Przepraszam ,ale teraz to ja za bardzo nie rozumiem Gdzie mogę znaleźć ten checkbox???
Teraz gdy już ostygłem to mogę w krótkim streszczeniu opisać jak to było. Korzystam obecnie z opery (chrome) się u mnie posypal na kompie. Pisałem nowy temat w dziale systemy operacyjne (oczywiście byłem zalogowany na swoim koncie) i na końcu klikam wyślij....no i niestety wyrzuciło mnie na stronę główną ,aby się najpierw zalogować-tak to mniej więcej wyglądało. Albo nawet ani mniej ,ani więcej tylko tak jak napisałem.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #815711  autor: Morvius
 04 sie 2015, 11:49
Robisz wtedy na stronie "wstecz" i wracasz do tego co było wcześniej (Poprzednia sesja. Zauważyłem, że się da). Skopiuj text, zaloguj się ponownie i wklej text. Dodaj, po sprawie. Marcin również zauważyłem, że czasem wywala z zalogowania ( o braku aktywności nie ma mowy będąc na telepolis cały dzień). Korzystam z chrome.

Klasyczny obserwator wątku.
 #815712  autor: Golarz Filip
 04 sie 2015, 11:51
ManiacGSM pisze:Przepraszam ,ale teraz to ja za bardzo nie rozumiem Gdzie mogę znaleźć ten checkbox???

To nic innego jak w potocznym języku nazywanie pola zaznaczenia ( czy też kwadracika ;) "ptaszkiem" opcji PAMIĘTAJ MNIE przy logowaniu.
 #815719  autor: goldenmen
 04 sie 2015, 13:16
też sie na tym przejechałem jak pisałem 1 posta i mam na to patent. po napisaniu tekstu robię tak zaznaczam tekst i kopiuj przed wyślij i gdy zniknie bo wyloguje robie wklej i kłopot z głowy bo nie musze pisac ponownie
 #815827  autor: ManiacGSM
 05 sie 2015, 00:01
Morvius pisze:Robisz wtedy na stronie "wstecz" i wracasz do tego co było wcześniej (Poprzednia sesja. Zauważyłem, że się da). Skopiuj text, zaloguj się ponownie i wklej text. Dodaj, po sprawie. Marcin również zauważyłem, że czasem wywala z zalogowania ( o braku aktywności nie ma mowy będąc na telepolis cały dzień). Korzystam z chrome.
Tutaj muszę nadmienić ,że pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie w przeglądarce kliknąłem wstecz ale niestety nic to nie dało- przynajmniej u mnie. Już było po wszystkim, sam się nawet zastanawiałem dlaczego nie chciała wskoczyć poprzednia strona w takim stanie jakim bym sobie tego życzył.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #815838  autor: Remington
 05 sie 2015, 09:10
Odpowiedź na tytuł wątku jest krótka i prosta: bug ;)

Ja przed wysłaniem dłuższego posta zawsze robię Ctrl+A i Ctrl+C. Choć na forum Telepolis nigdy mi się nie zdarzyło takie wylogowanie. Może problem jest w ustawieniach kontroli IP w panelu?
 #816260  autor: Sirmark
 07 sie 2015, 15:26
ManiacGSM: czy po zaznaczeniu opcji "PAMIĘTAJ MNIE przy logowaniu" problem zniknął?

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #816261  autor: KR2615
 07 sie 2015, 15:43
Przy okazji: nie miałem nigdy problemów z wylogowywaniem z telepolis do póki nie zacząłem subskrybować wątków i dostawać maili o odpowiedzi. Po wejściu na forum z takiego linka kilka razy mnie wylogowało. Może coś ze sprawdzanie referrera nie tak?
 #816477  autor: ManiacGSM
 09 sie 2015, 14:09
SirmarK pisze:ManiacGSM: czy po zaznaczeniu opcji "PAMIĘTAJ MNIE przy logowaniu" problem zniknął?
Na razie jeszcze nie wiem ,gdyż mój zapał opadł. Dowiem się gdy znów będę chciał napisać dłuższy temat.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #816722  autor: Xy
 11 sie 2015, 08:27
Jak piszesz długi post to po jego napisaniu (lub kilka razy w trakcie) klikaj zestaw "ctrl + a" i "ctrl + c". Jak Cię wywali to zawsze możesz po ponownym zalogowaniu kliknąć "ctrl + v". Ja tak robię i w zasadzie nie zjada mi postów. Ale fakt, czasami trzyma mnie zalogowanego na Telepolis miesiąc, a czasami wywala dwa razy dziennie. Tyle, że dla mnie prywatnie osobiście nie jest to w żaden sposób uciążliwe. Login i hasło mam zapamiętane w Chromie więc klikam tylko "zaloguj" i po kłopocie ;-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #816741  autor: cyanoone
 11 sie 2015, 10:07
Xy pisze:Login i hasło mam zapamiętane w Chromie więc klikam tylko "zaloguj" i po kłopocie ;-)
Spróbuj kiedyś zamiast tego odświeżyć stronę, będziesz magicznie zalogowany :D

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #816818  autor: bazooka
 11 sie 2015, 17:08
Mamy sobie stałe IP w domciu i sieć bezprzewodową - logujemy się na kompie i przy wchodzeniu przez telefon przy połączeniu Wifi w tejże sieci nie trzeba się od nowa logować. Wyłączcie Wifi i połączcie się przez sieć mobilną w telefonie - potrzebne będzie login/hasło - po czym wylogujcie i usiądźcie do kompa - logowanie ponownie będzie potrzebne - prawdopodobnie odświeżenie nic nie da.
To znak, że forum telepolis nie akceptuje multisesji zalogowań - nie jest to zatem portal społecznościowy typu fb, tylko forum na nienajnowszym silniku - jest szereg innych, ciekawszych silników pod fora internetowe.
 #825832  autor: Gregrin
 29 wrz 2015, 15:46
ManiacGSM pisze:Dowiem się gdy znów będę chciał napisać dłuższy temat.
Ja wole być przygotowany i od lat korzystam z wtyczki "Lazarus: Form Recovery" (chrome i FF). Przydaje się na wszystkich forach i niektórych formularzach.