DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #559399  autor: Maniiiek
 08 cze 2012, 20:48
Postanowiłem założyć ten temat, żeby można było tutaj zgłaszać uciążliwych użytkowników komentujących wiadomości na portalu. bez zbędnych nieporozumień i tworzenia setek... no może kilku zbędnych tematów.
Na "dobry" początek chciałbym zgłosić kandydaturę użytkownika
pazda. Rzuca wulgaryzmami na lewo i prawo a i konto tego osobnika zawiera nieco specyficzne informacje.

po przemyśleniu postanowiłem dodać kilka wskazówek:
1. Nie zgłaszamy kogoś w celu rozwiązywania swoich prywatnych zatargów z tą osobą
2. Jak ktoś napisze "d@@a" raz na ruski miesiąc zgłaszanie również nie ma sensu
3. O bezsensowności zgłaszania użytkowników Opery Mini nie trzeba chyba wspominać?
Ostatnio zmieniony 08 cze 2012, 21:03 przez Maniiiek, łącznie zmieniany 1 raz.

 #559400  autor: Sig
 08 cze 2012, 20:53
Nie on pierwszy, nie ostatni. Klikać zgłoś moderacji, jak ktoś się szanownie zjawi (administracja, bo pewnie zwykły moderator nie ma praw) to go wywalą. Przecież ten ktoś wraca cyklicznie, wcześniej jako ajncla, czy jakoś tak. Są ludzie i taborety. Wątek nie ma wiekszego sensu. Zarówno na forum, jak i pod artykułami jest opcja zgłoszenia, chociaż przyznam, że Telepolis ma dziwne standardy usuwania - np. ostatniego profilu hotelarza jeszcze nie zablokowali... Nie moja sprawa.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #559401  autor: orson_dzi
 08 cze 2012, 20:54
Przy użytkownikiem wypadałoby dodac, czy chodzi o komentarze na portalu czy o forum.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #559403  autor: Maniiiek
 08 cze 2012, 21:04
orson_dzi, celna uwaga, już poprawione. Wiadomo, że na forum jest możliwość zgłaszania bez zbędnych ceregieli więc pisanie tutaj nie miałoby sensu.

[ Dodano: 2012-06-08, 21:06 ]
Sig, Witek wczoraj napisał, że trzeba zgłaszać osobiście więc temat raczej ma sens.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #559415  autor: stypulkovski
 08 cze 2012, 22:02
Moim zdaniem też nie ma sensu tematu zakładać.
Jak będzie jakiś problem z użytkownikiem to trzeba pisać na PW, nieładnie to tak, nawet trolla, publicznie osądzać. To raz.
Dwa - wejdzie tu taki użytkownik, wymieniony na tej liście i zrobi dym... i cały wątek się w kłótnię przerodzi.

Takie jest moje osobiste zdanie.

 #559425  autor: DanielR
 08 cze 2012, 22:44
Maniiiek, a "użytkownik" pazda (lub jakikolwiek inny, którego wpiszesz), zrobi to samo z Tobą i właśnie Ciebie zgłosi, jako trolla. :P
Według mnie WitekT pisząc o zgłaszaniu osobistym, miał raczej na myśli PW ze skargą bezpośrednio do niego lub SirmarK-a.

 #560003  autor: ganc2
 11 cze 2012, 21:38
Moderacja radzi sobie z trollami, nie ingerujcie, niektóre komentarze są nawet zabawne, poziom owszem, czasem tak niski że aż razi w oczy, ale nie widzę powodu by po wprowadzeniu plusów i minusów bawić się jeszcze w konfidenta, wystarczy takiego delikwienta zaminusować/nie czytać/ukryć komentarze poniżej pewnego poziomu. Im mniej ingerencji w wypowiedź, tym lepiej.

 #560154  autor: Mila89
 12 cze 2012, 14:57
Maniiiiek proponuje otrzyj sie bo caly zalatujesz Wazelina...

i tak apropo http://telepolis.pl/news.php?id=25431&limit=1000 komentarze nr 18 i 19 oraz komentarz 95 a takze ustawiczne obrazanie uzytkownika applefan do tego prowadzenie napinek w innych tematach...
i co masz do powiedzenia? :roll:
Doprawdy zapawne ze taki czlowiek zaklada taki temat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ps temat i tak jest bez sensu bo regulamin nie obejmuje dzialu newsy tak wiec Manku nawet gdybym zacytowal tutaj wiele twoich wypowiedzi i tak bys bana nie dostal

[ Dodano: 2012-06-19, 15:14 ]
http://telepolis.pl/news.php?id=25493 komentarz nr 9
Pierwsze raz widze taka opcje na Telepolis.pl nie wiem czy to dlatego ze nikt wczesniej nie dostal tyle minusow czy poprostu nie zdazyl bo opinia byla kasowana
Niemniej to jest cos nowego i osobiscie mi sie podoba duzo lepsze od kasowania wypowiedzi tylko powinno byc od -5 wtedy jak ktos napisze np "play żondzi" to chwila i by taka opinia byla ukryta :)

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6

 #567603  autor: Forest150
 14 lip 2012, 15:04
Zamknijcie ten temat bo nawet szkoda na to patrzyć a na dodatek jest bezużyteczny.

Jeśli Ci pomogłem, kliknij "pomógł"

 #568711  autor: ManiacGSM
 18 lip 2012, 22:31
Za to tytuł jaki genialny- mało nie oplułem się herbatą. :-D

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.

 #568719  autor: markoz7874
 18 lip 2012, 22:53
ManiacGSM pisze:Za to tytuł jaki genialny- mało nie oplułem się herbatą. :-D
fakt - bardziej kretynskiego tematu nie widzialem, chociaz mozna by oglosci konkurs - moze ktos byl by lepszy ? ;)
Dziwie sie, ze jeszcze nikt tego tematu nie zamknal..

[ Komentarz dodany przez: Oscypek: 2012-07-19, 21:35 ]
Proszę bardzo. Jak już wyżej wspomniałem - IMO też jest bezużyteczny ;)