DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 2 z 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16

 #604779  autor: max4max
 31 gru 2012, 13:42
Tak, tylko nie każdy ma urządzenie mobilne z 2 czy 4 rdzeniami, dużym ekranem i dużym limitem danych.
Po to powinna być alternatywa w postaci wersji mobilnej - czyli okrojonej.
A zawsze to jest Twój wybór, którą zechcesz sobie otworzyć. :)

 #604787  autor: piotros.org
 31 gru 2012, 14:07
A może sklonować obecne środowisko produkcyjne forum telepolis "gdzieś" z boku, żeby zrobić środowisko testowe i spróbować zrobić upgrade do nowszej wersji phpBB. Jakby zadziałało, to można byłoby łatwo podjąć decyzję o upgradzie obecnego środowiska produkcyjnego, a jak nie, to byłaby możliwość dokonfigurować nową wersję i stworzyć procedurę upgrade'u, tak żeby potem bezboleśnie przeprowadzić ją na środowisku produkcyjnym...

Ogólnie rzecz biorąc obecny wygląd forum mi odpowiada, ale do oglądania tylko na komputerze. Jedyne co mnie teraz denerwuje, to to, że muszę raz na jakieś 3 dni wejść na forum i przejrzeć nowe posty, bo potem nieczytane posty same mi się odznaczą z powodu obecnego limitu.
Jak dla mnie forum do przeglądania na urządzeniach mobilnych obecnie się nie nadaje.

Od niedawna korzystam na Androidzie do przeglądania i odpisywania Tapatalk'a i przyznam się, że wygląd i obsługa for jest rewelacyjna nawet w przypadku korzystania z EDGE'a, co dzisiaj przetestowałem stojąc w kolejce w sklepie... :)

piotros
 #662680  autor: MarekAG
 18 wrz 2013, 20:40
Zapraszam do udziału w ankiecie :)

Mi osobiście bardzo brakuje możliwości przeglądania forum za pośrednictwem Tapatalk.

Swoją drogą jest to forum telekomunikacyjne, więc wypadałoby aby dało się je wygodnie przeglądać z telefonu.

Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest Tapatalk:
-krótki opis z android.com.pl http://forum.android.com.pl/f851/tapata ... onie-7820/
-strona www aplikacji http://www.tapatalk.com/
-link do Sklepu Play https://play.google.com/store/apps/deta ... vity&hl=pl

Mam nadzieję, że duża liczba głosów na TAK przekona administratorów, więc głosujcie ;)

 #662815  autor: Duskhorizon
 19 wrz 2013, 14:03
3 x Tak - lubie to forum a ze wlasciwie z internetu ostatnio korzystam (poza pracą) tylko przez smartfona to ułatwiło by mi to znacznie życie ;)

 #662955  autor: znawca
 19 wrz 2013, 22:52
Mi bez różnicy, ale jak by było na pewno nie zaszkodzi :)

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #663718  autor: MarekAG
 23 wrz 2013, 22:01
Podbijam.

Czekam na dalsze opinie ;)

 #663729  autor: zygikuleczka
 23 wrz 2013, 22:28
Ja również za. Może tym razem drgnie i administracja uwzględni grono oczekujących na to dobrodziejstwo:)

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #664019  autor: sosen
 25 wrz 2013, 12:14
Biorąc pod uwagę ilość reklam która jest na stronie to raczej administracji nie jest to na rękę aby korzystać z forum przez tapatalka.

 #664020  autor: user_delete19
 25 wrz 2013, 12:23
koncepcja uproszczonego wyświetlania forum (+ obserwoanie itp) jest fajna, ale niesamowicie wkurza mnie, że promuje się zamknięty protokół z którego może korzystać tylko płatna aplikacja :[

 #664026  autor: sosen
 25 wrz 2013, 12:46
Płatna? Z tego co pamiętam to kupowałem go na Androida za jakieś grosze bo promocja była - takie promocje pewnie nie raz się powtarzają. Na WP w tym momencie jest darmowa. Apka jest warta swojej ceny /zwłaszcza tej promocyjnej/ tylko szkoda, że tak mało serwisów polskich można za jej pomocą przeglądać.

 #664056  autor: user_delete19
 25 wrz 2013, 15:22
Yup, kosztuje koło 10pln (kiedyś bodajże 25pln), promocje zdażają się mocno nieczęsto. Niby to nie jest dużo, ale..

 #664058  autor: sosen
 25 wrz 2013, 15:29
Przy aktualnej ilości polskich serwisów które są w tej apce to 10 zł to trochę drogo. Jeśli by tego było więcej to warto tyle zapłacić. Ja to kupowałem i chyba nie zapłaciłem za to więcej niż 3 zł z kawałkiem (ale wtedy była chyba jakaś promocja). Na WP było wcześniej coś około 10 zł teraz jest za darmo. Ale na WP ta apka dopiero rozpoczyna swoje funkcjonowanie.

 #664062  autor: Duskhorizon
 25 wrz 2013, 15:52
Apka jest zaczepista, złapałem się na tym że do przeglądania większych forów, jak XDE - wole złapać za smartfona niż przeglądać na kompie.

 #664066  autor: pakierhakierxd
 25 wrz 2013, 16:10
Mam tak samo jak ty :)

Pozdrawiam :)

 #664069  autor: sosen
 25 wrz 2013, 16:30
Ja mam tak samo. Ta apka to jest świetne rozwiązanie.

 #664091  autor: MarekAG
 25 wrz 2013, 18:34
Jak ktoś wyżej zauważył pewnie chodzi o reklamy :/

Robienie własnej aplikacji to pewnie za dużo roboty dla programistów z telepolis, a tapatalka nie chcą, bo na tym nie zarobią. Oczywiście wygoda dla użytkowników jest na ostatnim miejscu...

Chętnie poznałbym stanowisko administracji w tej sprawie.

 #664232  autor: Blank
 26 wrz 2013, 10:52
MarekAG,

Stanowisko administracji w tej sprawie już zdaje się było kiedyś (ewentualnie pomyliłem się z innym serwisem) - aplikacja jest zbyt droga i zbyt niszowa wśród polskich użytkowników, aby opłacało się z niej korzystać.

Co do reklam - zawsze można je przecież wyłączyć. Jest opcja konta PREMIUM.

Co do mnie, to ta opcja mnie ani ziębi, ani grzeje. Jeśli administracja uzna, że nie stanowiłoby to dla niej większego problemu, to jestem za.
Natomiast, jeśli byłby to duży problem, to jestem przeciw.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #664609  autor: Sirmark
 27 wrz 2013, 20:43
sosen pisze:Biorąc pod uwagę ilość reklam która jest na stronie to raczej administracji nie jest to na rękę aby korzystać z forum przez tapatalka.
Nie wyciągajcie błędnych wniosków.
Jak już wspominałem w innym wątku, ta wersja forum (phpbb by Przemo) nie działa z Tapatalkiem. Owszem myślimy nad wymianą wersji forum, ale ciągle mamy na głowie jakieś pilniejsze sprawy i to przesuwa się w czasie.

Ale nie zapominam o sprawie forum.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #664755  autor: MarekAG
 28 wrz 2013, 18:18
SirmarK pisze:
sosen pisze:Biorąc pod uwagę ilość reklam która jest na stronie to raczej administracji nie jest to na rękę aby korzystać z forum przez tapatalka.
Nie wyciągajcie błędnych wniosków.
Jak już wspominałem w innym wątku, ta wersja forum (phpbb by Przemo) nie działa z Tapatalkiem. Owszem myślimy nad wymianą wersji forum, ale ciągle mamy na głowie jakieś pilniejsze sprawy i to przesuwa się w czasie.

Ale nie zapominam o sprawie forum.
Jak rozumiem po zmianie silnika forum na czyste phpbb albo coś innego umożliwicie korzystanie z Tapatalka?

Jeśli tak to temat do zamknięcia i pozostaje czekać na szybkie zmiany ;)

 #664761  autor: maker3
 28 wrz 2013, 18:46
divhashmorex pisze:MarekAG,

Stanowisko administracji w tej sprawie już zdaje się było kiedyś (ewentualnie pomyliłem się z innym serwisem) - aplikacja jest zbyt droga i zbyt niszowa wśród polskich użytkowników, aby opłacało się z niej korzystać.
Implementacja tapatalka jest płatna dla właściciela fora czy jak?
Tu widzę widzę, że dla czytelników aplikacja jest bezpłatna:
http://www.windowsphone.com/pl-pl/store ... 3ec7e78d6e
https://itunes.apple.com/pl/app/tapatal ... 80732?mt=8
A na Androidzie i tak większość pobiera z Chomika.

Na forach, gdzie jest dostępny Tapatalk widać dosyć dużo postów z charakterystycznym podpisem, że post napisano przez Tapatalk.
  • Strona 2 z 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16