DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 36 z 45
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 45
 #973541  autor: Morvius
 23 sty 2018, 09:09
marcinb pisze:Jeszcze pytanie - jak długo można edytować pierwszą wiadomość w wątku? (jak długo od założenia temtu jest taka możliwość. Chyba, że jest inne kryterium np. liczba odpowiedzi?)
Hej! Wracam z odpowiedzią. Niecałe 70 dni od dodania wpisu czy założenia wątku masz jeszcze możliwość go poprawić. :smt006

Klasyczny obserwator wątku.
 #978500  autor: trecik
 18 lut 2018, 19:42
Dostaję powiadomienie na maila o odpowiedzi w wątku na forum -> klikam link -> loguję się -> ląduję na głównej stronie.
 #978515  autor: trecik
 18 lut 2018, 20:16
Nie. Jak kliknę wstecz, ląduję na stronie logowania, i jak teraz kliknę w pole adresu i wcisnę enter ładuje się prawidłowa strona.
 #978668  autor: Morvius
 19 lut 2018, 14:32
@jarekt moderator nie ma możliwości usuwania waszych wiadomości. @trecik Zgłoszę to wyżej do IT. pisz pw czy błąd występuje dalej.

Klasyczny obserwator wątku.
 #978676  autor: jarekt
 19 lut 2018, 15:21
@Morvius, miałem na myśli posta usuniętego z oryginalnego tematu i przeniesionego do kosza - post dalej istnieje. Co wtedy? Link z maila będzie wciąż działał poprawnie i pokaże post (który jest akurat już w koszu)? Bo posty z kosza mają inne linki niż oryginalnie miały i wg mnie kliknięcie wtedy na link z maila (na post który w międzyczasie wylądował w koszu) wywali na stronę główną forum.
Ale oczywiście tak tylko gdybam aby zgłębić temat :)
 #978687  autor: Morvius
 19 lut 2018, 15:53
jarekt pisze:@Morvius, miałem na myśli posta usuniętego z oryginalnego tematu i przeniesionego do kosza - post dalej istnieje. Co wtedy? Link z maila będzie wciąż działał poprawnie i pokaże post (który jest akurat już w koszu)? Bo posty z kosza mają inne linki niż oryginalnie miały i wg mnie kliknięcie wtedy na link z maila (na post który w międzyczasie wylądował w koszu) wywali na stronę główną forum.
Ale oczywiście tak tylko gdybam aby zgłębić temat :)
Myślę, że masz z tym rację i będzie wyskakiwać jakiś błąd. Nie jestem jednak pewien czy wywala na stronę główną ponieważ gdy sam zajmuję się zgłoszeniami otwierając je na PC w nowych kartach, wracając do starej nieodśnieżonej dalej widzę zgłoszenie i mogę w nie wejść mimo, że zostało w drugiej karcie zamknięte. Różnica jest taka, że po przejściu w zakładce nieodśnieżonej do zgłoszenia i po wywołaniu panelu moderatora. Nie wywala mnie do głównego menu. Stąd uważam, że możliwe, że to nie o to chodzi. :)

Wysłane z mojego S7 EDGE przy użyciu Tapatalka

Klasyczny obserwator wątku.
 #978691  autor: Konoko
 19 lut 2018, 16:02
@trecik zwróć uwagę, że w powiadomieniu jest podane kto w wątku odpowiedział danym postem.
Jeżeli autor ten post później usunął lub w przypadku jak opisuje jarekt to występuje sytuacja o której piszesz.
 #978734  autor: trecik
 19 lut 2018, 19:36
Potwierdzam, referer.
Posty są identyfikowane po ID (p=XXXXX), jak ktoś przeniesie post do kosza, to mnie przekieruje do kosza.
 #978947  autor: p2225
 20 lut 2018, 22:40
Coś się forum sypie i występują błędy z bazą :P
SQL ERROR [ mysqli ]

Got error 28 from storage engine [1030]

Wystąpił błąd bazy danych podczas pobierania tej strony. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem.

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png
 #978993  autor: Morvius
 21 lut 2018, 08:59
Awaria na forum oraz stronie głównej telepolis została usunięta. Za utrudnienia przepraszamy. :oops:

Klasyczny obserwator wątku.
 #979044  autor: Morvius
 21 lut 2018, 12:36
Oficjalnie nie moge potwierdzić. Czekajcie w cierpliwości. ;)

Klasyczny obserwator wątku.
 #979632  autor: jarekt
 23 lut 2018, 18:09
@darkangel wysłał mi... 532 prywatne wiadomości (chciał jedną :)) i nic z tym nie mogę zrobić (nie są widoczne, nie mogę ich odebrać lub rozdzielić na różne foldery).
Pewnie innych wiadomości PW też teraz nie dostanę.
Nie wiem czy @darkangel jest w stanie to skorygować (jest moderatorem ale pewnie nie ma maksymalnych uprawnień :)) dlatego piszę jeszcze tutaj.

Oczywiście na maila dostałem od Was 532 powiadomienia o 532 różnych wiadomościach PW od @darkangel (różne linki do różnych 532 wiadomości).

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 05#p979613
jarekt pisze:@darkangel, dostałem od Ciebie przed chwilą 532 prywatne wiadomości i mam zapchaną skrzynkę. Co masz na usprawiedliwienie :) ?
darkangel pisze:Jarek, coś się zacieło na serwerze, nie chciało się wysłać, a jak się wysłało to poszło setkami :).
Przeczytaj jedną i skasuj pozostałe 531 ;)
jarekt pisze:PS. Przenieś te posty do wątku: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=37124

No właśnie nic nie mogę zrobić, żadna z tych wiadomości nie jest widoczna. Tak jakby były traktowane jako jedna paczka i brakowało miejsca na odebranie ich wszystkich na raz.
A po kliknięciu na link z maila pojawia się:
Obrazek


PS. Przenieś te posty do wątku: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=37124
 #979635  autor: Remington
 23 lut 2018, 18:24
Nie mam pojęcia co to, ale czy w treści było coś nietypowego?

Kolega mi kiedyś pokazał jak wpisał w przelewie w banku pewną komendę, która sprawiła, że przelew zrobił się 11 razy :D.
 #979640  autor: jarekt
 23 lut 2018, 18:36
No ja nie wiem co @darkangel mi wysłał. Tylko on wie :) Ja mam skrzynkę na Telepolis w zasadzie zablokowaną.
A moją skrzynkę mailową już sobie wyczyściłem z Waszego spamu ;) (dostałem 532 powiadomienia mailowe o nowej wiadomości PW ale linki z nich nie działają).

Niech mi ktoś wyśle testowo PW i napisze tutaj, że mi wysłał. Zobaczymy czy mogę odebrać. Tylko nie @darkangel :)
 #979704  autor: jarekt
 24 lut 2018, 01:55
Problem rozwiązałem w końcu w następujący sposób (oczywiście nie wiedziałem na początku czy zadziała - próbowałem kilku rozwiązań i dopiero ten sposób zadziałał):

0. W chwili otrzymania tych ponad 530 wiadomości miałem kilka folderów i łącznie około 1000 miejsc na wiadomości ale i tak nie można było ich odebrać (mimo, że pojawiła się specjalna opcja/link odbioru tych wiadomości i rozmieszczenia ich w wolnych przestrzeniach w poszczególnych folderach).

1. Utworzyłem dodatkowy folder Temp (w skrzynce Telepolis) - pojemność każdego folderu na Telepolis to 350 wiadomości więc nie byłem pewien co się stanie gdy w kolejce czeka 530 wiadomości od delikwenta :) (pojemność pustego folderu jest za mała na przyjęcie jednorazowo takiej ilości wiadomości).

2. Dodałem regułę "Jeśli nadawcą wiadomości jest @darkangel, to przenieś nieodczytane wiadomości do folderu Temp":
Obrazek

3. Przeszedłem do folderu Temp.

4. Kliknąłem na "Masz 530 wiadomości czekających w kolejce na odebranie" (lub coś w ten deseń) - wcześniej kliknięcie w ten link niczym nie skutkowało (próbowałem kilkadziesiąt różnych sposobów).

5. Wszystkie 530 wiadomości od @darkangel zostało w końcu odebrane i umieszczone w folderze Temp. Link z info o 530 wiadomościach w kolejce, zniknął.

6. Pojawił się śmieszny komunikat "Folder jest w 150% zapełniony (przechowywana jest 532 z maksymalnej liczby 350 wiadomości)" czyli na Telepolis do litrowej butelki można wlać 1,5 litra :)

7. W końcu się dowiedziałem co chciał @darkangel :). W pozostałych 521 wiadomościach pytał o to samo :)

8. Skasowałem potem wszystko w diabły.

PS. Pomyślałem w pewnym momencie (bo jednak gdzieś mi się ten konkurs obił o uszy), że gdybym miał tego konkursowego pendka 64GB, to wyeksportowałbym te 530 wiadomości na niego (jest taka funkcjonalność na forum) i wystawił na aukcję charytatywną z dopiskiem "Pendrive 64GB USB30 z dowodami spamerskich zapędów @darkangela z Telepolis" :)
 #979719  autor: Morvius
 24 lut 2018, 09:20
Dodaj, może przejdzie. :) BTW. cieszę się, że sprawa z wiadomościami rozwiązana. ;)

Klasyczny obserwator wątku.
  • Strona 36 z 45
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 45
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 45