DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 11 z 53
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 53
 #989056  autor: Remington
 15 kwie 2018, 20:14
Słusznie marudzisz, o to chodzi, by nasi forumowicze też wyrażali swoje zdanie.

Gdy powstał ten dział, w gronie moderatorów poruszyłem podobną kwestię - że nie wiadomo jak rozróżnić promocje pasujące do tego działu, od pozostałych promocji. Wszak niemal wszystko opiera się na promocjach i rzadko gdzie zastosowanie ma "goły" cennik.

W tym dziale mają znajdować się rzeczywiste promocje - od dnia do dnia któryś operator oferuje coś ekstra itd. (np. Play te 3x6/2GB). Widocznie podczas zapełniania działu, Morvius przerzucił tam ciut za dużo.

I tutaj prośba do Was o sugestie, które wątki jednak powinny wrócić do starych działów.

Ten powyższy - przeniosłem. Choć to jakiś staroć, brak wpisów z 2018 r.
 #989137  autor: Morvius
 16 kwie 2018, 12:26
Zachęcam do aktywnego udzielania swych wypowiedzi na temat zmian lub propozycji zmian na forum. To dzięki tym wskazówkom jesteśmy w stanie coś zmieniać na Wasze potrzeby.

Klasyczny obserwator wątku.
 #992237  autor: iphoneski
 07 maja 2018, 12:31
Panowie, dzisiaj jest jakiś światowy dzień spamerstwa czy jak?
 #998411  autor: Pabloeq
 11 cze 2018, 12:20
Dorotea pisze:Całe to forum jest pełne różnej maści pracowników operatorów, którzy tu chyba pracują. Mdli mnie jak czytam ich posty. Ciebie razi jakaś Maria, która pisze o prawie do prywatności. Wyluzuj trochę, Remington.
Mało, nie tylko pracowników operatorów ale i kumpli kolesi moderatorów, jedna sitwa, spróbuj coś napisać nie w temacie to zaraz cię zasypią ostrzeżeniami groźbami, a są tu tacy którzy nabili 3000 postów tekstami w stylu "tak" , "nie", "nie wiem" i oni są "zasłużeni", ich nikt stąd nie ruszy, mogą pisać nie na temat i jakiś za przeproszeniem moderatorzyna "fku coś tam" orzekł że on zostawi takie posty nie na temat, bo tak mu się podoba, i co mu zrobisz? Regulamin jest dal Ciebie i dla mnie, dla moderatora i jego kolesi nie ma regulaminu. Taki to portal.
 #998459  autor: forum_tg
 11 cze 2018, 16:45
Jeżeli uważacie że Mod / Admin łamie regulamin, to zacytujcie wypowiedź, np. w tym temacie i przy okazji podajcie ja punkt regulaminu został złamany. Myślę że to ułatwi ocenę pracy danego usera.
Wszyscy powinni przestrzegać regulamin, nie zależnie od rangi w danym serwisie.

Na szczęście teraz jest dość mocno pilnowane, żeby nie było spamerstwa, czy też nabijania "licznika" odpowiedziami nie na temat.
 #998471  autor: habish
 11 cze 2018, 18:01
Dajcie spokój, póki te ostrzeżenia są g.... warte nie ma sensu zawracać sobie nimi głowy.
Movirus to już za samo logowanie na forum mi wstawia, a dziś dostałem ostrzeżenie od lorda "Xjoami i tak lepsze" za zaśmiecanie forum...
 #998472  autor: Morvius
 11 cze 2018, 18:05
Sprawa numer 2. Dotychczas nie było zbytnio kontroli na forum. Zderzacie się z nowym porządkiem i nagle szok, że ktoś zwraca uwagę za niestosowne zachowanie. Regulamin jest w trakcie budowania, z pewnością będzie to nowa era korzystania.

Klasyczny obserwator wątku.
 #998474  autor: habish
 11 cze 2018, 18:33
Eragon w PW właśnie mi grozi "działaniami poziom wyżej" możesz napisać z czym to się wiąże?
 #998481  autor: Morvius
 11 cze 2018, 19:14
Patryk przytocz mi proszę treść w wiadomości PW.

Wysłane z mojego S7 EDGE przy użyciu Tapatalka

Klasyczny obserwator wątku.
 #998483  autor: habish
 11 cze 2018, 19:31
Dajmy spokój.

Pytam tylko jakie są kolejne poziomy po ostrzeżeniach?
 #998485  autor: Eragon
 11 cze 2018, 19:35
Patryk7588 pisze:Dajmy spokój.

Pytam tylko jakie są kolejne poziomy po ostrzeżeniach?
Myślałem że logiczne iż mowa o banie czasowym.
Zresztą - grożę Ci?
Spokojnie możesz przytoczyć moją wypowiedź Morviusowi, gdyż niektórzy z moich kolegów nie bawiliby się w spokojne tłumaczenie Ci za co dostałeś ostrzeżenie. Ale widzę że bycie miłym nie popłaca...

:smt006
 #998489  autor: habish
 11 cze 2018, 20:00
W nosie to mam.

Bawcie się dalej w ostrzeżenia, a różowemu Piotrkowi napiszcie jakiś skrypt do ułatwienia zgłoszeń postów.

Facet wydaje się w kłótnie z różnymi użytkownikami a w koszu nie ma ani jednego jego postu, gdzie są nawet posty innych moderatorów, bardzo ciekawe.
 #998490  autor: Eragon
 11 cze 2018, 20:11
Najwyraźniej nikt jego postów nie zgłasza, a my nie przeglądamy wszystkich postów.
Jesteś zły? Również możesz przyczynić się do porządku na forum. Zgłaszaj te osoby, a sam się przekonasz że spamerskie posty zaczną znikać ;)

:smt006
 #998492  autor: habish
 11 cze 2018, 20:15
Nie jestem.
Jak dla mnie koniec tematu.
 #998499  autor: Morvius
 11 cze 2018, 20:41
Eragon, popłaca. Czasami trzeba poświęcić te 3minuty więcej i w spokoju wyjaśnić co się stało. Patryk, teoretycznie mamy zasadę 3 ostrzeżenia i nieposluchany dostaje tygodniowy ban. Z tymi trzema ostrzeżeniami bywa różnie, to zależy od przewinienia i sposobu ustosunkowania się do niego. W nowej odsłonie będą jasno określone przepisy mówiące co i jak. I dzięki nim właśnie wszystko wyjaśni się raz na zawsze, a wszelkie nieścisłości staną się jasne i klarowne dla wszystkich. Dokładamy wszelkich starań by łatwo i wygodnie korzystało się Wam z naszego forum. Chcę również zaznaczyć, że jesteśmy wszyscy tylko ludźmi. Ludzkim jest się mylić czy mieć lepszy lub gorszy dzień, a kamieniem niech pierwszy rzuci ten co nie jest bez winy.na spokojnie wszystko trzeba. Dialogu używajcie.

Wysłane z mojego S7 EDGE przy użyciu Tapatalka

Klasyczny obserwator wątku.
 #998511  autor: piotrzet
 11 cze 2018, 21:06
Patryk jak zwykle swoje. Zgłaszam posty, które są niezgodne z regulaminem forum i mam do tego prawo. Skoro post został usunięty to wyraźnie naruszał regulamin, a nie dlatego, że ja go zgłosiłem. Ale widać niektórzy tego nie rozumieją. Nie ma to jak nie mieć racji, a i tak wszczynać kłótnie i robić niepotrzebny zamęt. Po za tym jak napisał Morvius każdy jest człowiekiem może się pomylić po to jest PW żeby spokojnie wyjaśnić i spytać, a nie od razu na kogoś "naskakiwać".

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #998514  autor: habish
 11 cze 2018, 21:12
Ja tylko prosiłem o skrypt który ułatwi Ci pracę, po co masz tyle klikać. :-)
 #998515  autor: piotrzet
 11 cze 2018, 21:15
A ja mam lepszy pomysł. Przestrzegaj regulamin. Wtedy nie muszę zgłaszać, ekipa forum nie musi sprawdzać i usuwać i wszyscy maja mniej roboty.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #999121  autor: Mila89
 15 cze 2018, 15:44
Szanowna Administracjo

Chciałbym sie zapytać kiedy pozbędziecie się wszelkiej maści trolli + prowokatorów z portalu?

Poziom forum w ostatnim czasie dzieki Morviusowi sie podniosł(co mówię z nieukrywanym zaskoczeniem bo zawsze miałem-błedne jak sie okazało wrażenie że jest nieodpowiednia osobą do kierowania forum)
O tyle na portalu pod newsami zupełnie sobie nie radzicie... osoby typu młody_pelikan wszystkie odmiany Calmów itd pisza sobie bzdety(nawet nie z opery) a ich komentarze ani nie są usuwane ani jak pelikan nie są blokowani

Może warto byłoby coś i tamtym kierunku zrobić?

ps zgłaszanie komentarzy nic nie daje, bo zgłaszam(czasem) te najbardziej jaskrawe a one i tak wiszą

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6
  • Strona 11 z 53
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 53
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 53