DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #757248  autor: user_delete21
 20 paź 2014, 17:08
WitekT pisze:Ja nigdy nie uciekałem od dyskusji, ale jeżeli druga strona unika odpowiedzi na trudne pytania, to trudno nazwać to dyskusją...
A możesz skomentować moją wcześniejszą wypowiedź dotyczącą istotnej rozbieżności w treści strony, na której zamawia się premium z treścią regulaminu? W tym miejscu nie ma nawet kwestii interpretacji tego co jest reklamą, tylko czysty fakt, że na stronie jest wyraźnie "usuwa wszystkie reklamy" a według regulaminu jednak jedna może się pojawić.
WitekT pisze:Nie wiem czy zauważyliście, że od 1 października zniknęła spora część reklam i wszystkie latające.
Dla użytkownika premium jest kompletnie bez znaczenia, jak uciążliwe reklamy wyświetlają się pozostałym. Mogą być nawet takie z uciekającym krzyżykiem — bo w końcu jedną z korzyści zakupu premium ma być ich kompletny brak. Jeżeli jednak argumentujesz, że obecnie bez premium jest znacząco lepiej, to jednocześnie wskazujesz, że premium straciło mocno na wartości.
WitekT pisze:Artykuły sponsorowane wyświetlały się użytkownikom premium już wcześniej - ale dopiero teraz, po przejęciu przez Comperię, zostało to zauważone. Czemu? Bo znowu zakłada się jakąś złą wolę - czemu pytam?
Może na przykład dlatego, że klienci dużo więcej wybaczają małej firmie prowadzonej przez pasjonatów, licząc na przyjacielskie podejście na zasadzie wzajemności, a w stosunku do korporacji nie żywią podobnych sentymentów?

Zauważ także, że to nie jest odpowiedź na meritum, tylko tłumaczenie "przecież od zawsze było trochę wbrew obietnicom, więc o co chodzi?".
WitekT pisze:Cholernie ciężko jest zmienić system tak, żeby userzy premium nie widzieli tego cholernego artykułu sponsorowanego, który wyświetla się raz na kilka miesięcy na 7 albo 10 dni.
Postawcie zatem gwiazdkę w stosownym miejscu z przypisem, że usunięcie wszystkich reklam nie oznacza braku prezentacji materiałów sponsorowanych, itd. Wówczas pretensje będą faktycznie bezpodstawne, bo każdy wiedział co kupuje. Taką zmianę można wprowadzić praktycznie natychmiast.

 #757292  autor: Kryniczanin
 20 paź 2014, 19:04
Jeżeli chcesz usunąć konto i dane, to tak, jest mi przykro, bo choć pisałem, że się czepiasz i takie odnoszę wrażenie, to jednak uważam Cię za jednego z sensowniej piszących (choć zakapiora podobnego chyba do mnie).
WitekT być może masz rację jestem przewrażliwiony na temat reklam, masz rację jestem zawzięty w tym temacie. Zawsze wychodziłem z założenia że witanie kogoś reklamą nie jest w porządku. Gdy była sprawa adblocka to możesz poszukać w temacie proponowałem sms premium który wykorzystaliście. To było rozwiązanie. Ja rozumiem że to jest wasze źródło utrzymania, jednak uważam że zwykła ludzka przyzwoitość nakazuje jasne zapisy o reklamach, tekstach sponsorowanych bądź zapis o ich braku i respektowanie go. Masz rację zbyt impulsywnie zareagowałem pisząc o usunięciu konta, jednak zauważ nie chciałem się z Tobą kopać na 10 stron, a opuścić Twój dom. Gość nawet płacący może wymagać, jednak gospodarz zawsze ma ostatnie słowo. Także nie usuwaj konta, popełniłem błąd zbyt szybko o to prosząc.
datumplane pisze:Postawcie zatem gwiazdkę w stosownym miejscu z przypisem, że usunięcie wszystkich reklam nie oznacza braku prezentacji materiałów sponsorowanych, itd. Wówczas pretensje będą faktycznie bezpodstawne, bo każdy wiedział co kupuje. Taką zmianę można wprowadzić praktycznie natychmiast.
I to też jest rozwiązanie, co prawda jedna strona traci, jednak sprawa staje się jasna że premium jest kontem z reklamami. Wtedy akceptuje lub nie.
datumplane pisze:W tym miejscu nie ma nawet kwestii interpretacji tego co jest reklamą, tylko czysty fakt, że na stronie jest wyraźnie "usuwa wszystkie reklamy" a według regulaminu jednak jedna może się pojawić.
Usuwa część reklam i po sprawie.

 #757332  autor: WitekT
 20 paź 2014, 21:11
Kryniczanin pisze:Także nie usuwaj konta, popełniłem błąd zbyt szybko o to prosząc.
Bardzo się cieszę z Twojego podejścia do sprawy.
Myślę, że dyskusję możemy na tym zakończyć. Ja ze swojej strony deklaruję jedno - na pewno w "to do" będzie wisiało u mnie schowanie ABSOLUTNIE wszystkich reklam, ale to chwilę zajmie. Teraz na tapecie są dwa duże projekty - nowe forum i nowa porównywarka. Oba, mam nadzieję, odpalą w listopadzie.

 #757401  autor: Kryniczanin
 21 paź 2014, 07:38
WitekT, Tu nie chodzi o to że już, ja nawet bez problemu pół roku poczekam, byle by w końcu było ok. Przecież Rzym nie powstał w miesiąc.

Re:

 #765685  autor: user_delete47
 27 lis 2014, 18:33
WitekT pisze:Wspomniana autopromocja, na którą zwróciliście uwagę, już została usunięta.
U mnie autopromocja wróciła w postaci kafla z ING.
 #768437  autor: Th0mas
 07 gru 2014, 11:35
mmokrzycki pisze: U mnie autopromocja wróciła w postaci kafla z ING.
Właśnie wszedłem w ten temat, żeby napisać to samo. Konto Premium wykupione do kwietnia, a wyświetla mi kafelki ING.
 #768443  autor: WitekT
 07 gru 2014, 12:13
Problem jest taki, że w tym momencie nasz system nie pozwala na chowanie tego jednego kafelka dla userów premium - ale pracujemy nad tym, żeby go schować, tylko chwilę to musi potrwać.
 #769146  autor: matteo
 10 gru 2014, 12:45
WitekT pisze:Problem jest taki, że w tym momencie nasz system nie pozwala na chowanie tego jednego kafelka dla userów premium - ale pracujemy nad tym, żeby go schować, tylko chwilę to musi potrwać.

A wstawienie tam logo TELEPOLIS albo "blank-a" nie jest rozwiązaniem?
 #769337  autor: Sirmark
 11 gru 2014, 01:41
matteo pisze:A wstawienie tam logo TELEPOLIS albo "blank-a" nie jest rozwiązaniem?
No jakąś "zaślepkę" będziemy robić, ale tak czy inaczej wymaga to chwili czasu od IT, ale czeka już w kolejce.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #779869  autor: user_delete27
 22 sty 2015, 16:06
mn9, jeżeli mówisz o tym cudzie w lewym dolnym rogu to nie jest to reklama z telepolis. Natomiast "mało miejsca na dysku" nie sprawdzę bo adblock czuwa w pogotowiu.
 #781003  autor: WitekT
 28 sty 2015, 21:21
mn9 pisze:Nic dodać nic ujać :http://imgur.com/l5ayJFu I mam rozumieć że z tym nic nie da się zrobić? Ja nie po to kupowałem konto premium by oglądać reklamy.
To NIE SĄ nasze reklamy. To są reklamy serwowane przez jakiś dodatek, który prawdopodobnie wbrew swojej woli zainstalowałeś sobie w przeglądarce.

Konto premium = brak reklam. I tego się trzymamy.