DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 54 z 54
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
 #1170023  autor: forum_tg
 21 kwie 2024, 09:04
@pawcio moderacja a dbanie o bazy, bezpieczeństwo danych to inne role
Osoby które zajmują się tą gałęzią pochyla się nad zagadnieniem w miarę możliwości
Pamiętaj o zmianach właścicielskich...
 #1170027  autor: Remington
 21 kwie 2024, 09:48
Czlowiek_z_Zelaza pisze:
21 kwie 2024, 08:36
USUŃTA MOJE KONTO!!!!!!

To nie dotyczy forum tylko portalu, którego forum jest jedynie częścią. Przekazałem tę prośbę Redakcji. Niemniej to słuszna decyzja ze strony osoby, która dziś rano poleciła moderatorom „wy…ać stąd w podskokach!!!”.

pawcio1978 pisze:
21 kwie 2024, 08:50
Więc może zamiast moderować i dawać ostrzeżenia warto ruszyć dupę i coś z tym zrobić?

Tyle czasu jesteś na forum i nie wiesz, że moderator czy admin forum nie ma nic do tego jaki format może mieć hasło? W dodatku od iluś już lat hasło ustawia się na portalu, którym żaden z nas się nie zajmuje. Kierujesz swoje pretensje do niewłaściwych osób. Zatem - nie, nie podziałamy w tej sprawie, bo to nie są nasze kompetencje.

Oburzasz się na otrzymane ostrzeżenie zamiast pochwalić się swoim dorobkiem w tym zakresie - to nie było pierwsze ostrzeżenie jakie dostałeś za pisanie wulgaryzmów. Jesteśmy i tak nazbyt cierpliwi, bo na niejednym forum za taką recydywę dostałbyś bana. Oczekujesz zmian to zacznij je od siebie - chamstwa na forum tolerować nie będziemy.

Edit: dopiero doczytałem - dziś znowu wulgaryzmy w postach.
 #1170137  autor: mariusz9a
 23 kwie 2024, 08:53
Remington pisze:Wspólnie z @forum_tg we dwójkę ciągniemy moderatorski wózek i chętnie podzielimy się odpowiedzialnością
A to Eragon i f0ku5 już nie uczestniczą w życiu forum? To może by ich wywalić z grupy moderatorów skoro zostało was dwóch? ;-)
 #1170166  autor: Remington
 23 kwie 2024, 18:28
Masz rację, najwyższa na to pora. Za pomoc jaką wcześniej włożyli otrzymają status VIP.
 #1170292  autor: Remington
 26 kwie 2024, 14:09
Mam przyjemność poinformować, że grono moderatorów zechcieli wzmocnić kozien70 oraz KC-KARLOS znany dotąd pod nickiem Karlos20.

Obu nie trzeba nikomu przedstawiać, jako że za dotychczasowy wkład od dłuższego czasu mieli status VIP-ów. 

KC-KARLOS jak mało kto zna się na ofertach, a kozien70 jest ekspertem w sprawach technicznych. To są ich koniki, ale oczywiście nie muszą się ograniczać jedynie do tych działów. 

Zatem gratulacje dla obu nowych moderatorów i życzę im powodzenia!

Jednocześnie dziękuję kolegom f0ku5 oraz Eragon za dotychczasowy wysiłek w roli moderatorów, doceniony przyjęciem ich do grupy VIP.
 #1170342  autor: PiotrG-dz
 27 kwie 2024, 08:39
Składam gratulacje kozien70 i dla Karola (KC Karlos) :D
 #1170692  autor: Remington
 02 maja 2024, 17:12
Usunąłem, bo był nie na temat, ani go nie zrozumiałem. Stąd nie wiedziałem jak się do niego odnieść, więc zamiast tutaj trafił do Kosza.

A to dlatego:
- żadnej zmiany nie było, a jedynie zwróciłem uwagę (pisałem już to kiedyś, że wychodzę z założenia, iż to jak ktoś pisze świadczy o nim, więc ani myślę poprawiać czyjeś byki🐂)
- Wyślij zadziałało zgodnie z moją intencją
- Ctrl+S tu nie działa (działają te skróty z Alt, choć Edge ostatnio dodało fajną funkcję pod Alt+I i ona się kłóci z kursywą w phpBB)

Dopiero teraz po przeczytaniu wyjaśnienia - zrozumiałem. Pozostaje więc podziękować Ci za sugestię, nie skorzystałem z uwagi na powyższe, niemniej podziękowanie się należy.
 #1170693  autor: babciagienia1p
 02 maja 2024, 17:22
@Remington
OK.
Według mnie, usuń zapis o zmianach (w stopce) albo rzeczywiście zmień post @sql (przekreślenie?), albo dopisz komentarz w oddzielnym poście. Pozostawienie bez zmian z intencją, że autor domyśli się swojego nierozsądku (za moich czasów głupoty), z informacji (drobnym drukiem) o moderacji, wprowadza niepotrzebne zamieszanie.
  • Strona 54 z 54
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54