DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #973167  autor: bambiboo
 21 sty 2018, 08:04
Witam serdecznie,

Iphone 6s wraz z ładowarką (travel adapter) oraz kablem usb, kupiony 2 tygodnie temu na aukcji: http://tnij.at/228352
Na telefon udzielona jest 3 miesięczna gwarancja i roczna rękojma, nie ma żadnej informacji o gwarancji na akcesoria. Dzisiaj chcąc podładować iPhone zauważyłam, że na ładowarce i kablu usb jest ciemny osad. Powąchałam i czuć spaleniznę. Kabel USB działa, natomiast ładowarka sieciowa nie. Czy przysługuje mi prawo wymiany z racji gwarancji? Pisać do sprzedawcy ? Pozdrawiam
 #973196  autor: Remington
 21 sty 2018, 13:04
Jeśli kupiłeś jako osoba fizyczna, a nie firma, to chroni Cię rękojmia liczona od daty zakupu. Obejmuje wszystko co kupiłeś, czyli też akcesoria.

Gwarancję Apple zweryfikujesz na stronie Apple, natomiast gwarancja udzielana przez sprzedawcę obejmuje tylko telefon zgodnie z NA KAŻDY ZAKUPIONY TELEFON UDZIELAMY 3 MIESIĘCZNEJ GWARANCJI SERWISOWEJ.