DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #922971  autor: majka420
 27 kwie 2017, 13:19
Chciałabym kupić swojego pierwszego Iphona od razu mówię, że nie stać mnie na nówkę maksymalnie 500zł. Zastanawiam się nad Iphonem 5s ale z tego co słyszałam to będzie miał wsparcie aktualizacji systemu jeszcze tylko dwa lata. Co o tym sądzicie warto go kupić?.
 #922991  autor: Morvius
 27 kwie 2017, 15:05
To zależy na jak długo zamierzasz kupić telefon. Na gwarancję też nie masz co liczyć w używanym, pewnie już dwuletnim telefonie. W sparcie dotyczny procesorów 64 bitowych, więc czy tylko 2 lata będzie wspierany? Nie wiem. Wiem natomiast, że za 500zł jesteś w stanie kupić coś innego co z pewnością będzie na nowszych podzespołach, gwarancją i prawidłowo działającą baterią. Nie bez powodu powstał spot o przytulaniu się do ściany użytkowników IP 5s. Co skłania/zmusza Cię do zakupu produktu Apple?

Klasyczny obserwator wątku.
 #923088  autor: toong90
 28 kwie 2017, 04:52
Przede wszystkim 5s nadal szybko działa, nie zamula, robi dobrej jakości zdjęcia. Baterię w zależności od tego co robisz możesz szybko wyczerpać i na 6s plus. Nie wszyscy siedzą non stop z telefonem w łapie, wtedy bateria też daje radę!
 #923096  autor: Niezgodna7
 28 kwie 2017, 09:15
Majka, nie reklamuje *****, ale właśnie dostałem wiadomość, że mają 5s w abonamencie za 30zł - może warto popatrzeć co sieci oferują? O ile abonament Cię nie przeraża.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #923166  autor: lodyga
 28 kwie 2017, 18:20
Ja kupiłąm tydzień temu nowego w EuroAgd bo był kuon na -200 zł. Wyszło mnie 1200 za nówkę i nie żałuję. To takze mój pierwszy, ostatnio przez rok miałam huawei p8 lite.