DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.

 #277246  autor: LuiN
 14 lip 2008, 23:15
NokiaOrange, ten kod to tylko taka pokazówka - tzn ominięcie podania nr. karty kredytowej. W razie czego na Allegro widziałem bony z 1 dolarem za 4,9zł - tędy też można, są też większe - z dużo lepszym przelicznikiem. Kupiłem ostatnio bon 50$ za 99zł. W sumie to już 100$ przewaliłem na aplikacje pod Firmware 2.0, więc zdecydowanie to działa:) Jeśli raz podasz działający numer kodu, to potem możesz nic nie robić tak naprawdę - konto jest stale aktywne.

 #277254  autor: LuiN
 14 lip 2008, 23:24
NokiaOrange, to taniej Ci wyjdzie w dolarach amerykańskich - kurs nieco mniej korzystny, ale z tendencją spadkową (ponoć do 1,85 zł do końca roku), no i sztuka piosenki 0,99$, a album niecałe 10$.

 #277256  autor: Cinkonskin
 14 lip 2008, 23:30
Ja sobie marze , że ide do kiosku i mówie :

"Poproszę kartę iTunes Store 25zł" :-)
Oby było tak jak mówicie, że jak wejdzie iPhone to będzie iTunes S. :roll:


EDTI:

Już coś musieli poprawic , album 2Paca , bezproblemowo się zgrał z płyty , okładka także działa , od Apple , nie wklejona.
A i tu kolejne zaskoczenie ! Album Fort Minor, kiedyś był tylko "ścieżka1 , 2 ,3" a teraz są wszystkie informacje, i do tego okładka albumu!
:-)

 #309837  autor: Tafel
 11 sty 2009, 20:06
ja się zarejestrowałem kilka dni temu i... buja niesamowicie ;)

Bywają marzyciele, którzy obchodzą rocznice pojawienia się ich fantastycznych wizji

 #331131  autor: LuiN
 23 kwie 2009, 11:56
Obecnie są jakieś zgrzyty i Apple rozpoczyna akcję blokowania kart iTunes pochodzących z różnego rodzaju kradzieży. Efekt tego jest taki, że zawieszane są konta, a aplikacje czy muzyka zakupione przy pomocy nielegalnych kart są zdalnie usuwane/deaktywowane przez Apple. Zalecam ostrożność i przeczekanie.

Ceny na Allegro strzeliły w górę o 300%. 200$ kupiłem 2 mies. temu za 110zł, teraz taki kupon kosztuje 440zł. To wciąż mniej niż przelicznik złotego na dolara zgodnie z obowiązującym kursem, jednak to także poważny hamulec gdy chodzi o dotychczasowy model zakupów.