DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #988832  autor: MasloMlg
 14 kwie 2018, 12:52
Witam, mój brat posiada Iphone 4 i wystąpił pewien problem. Wczoraj przeglądał sobie normalnie Facebooka i nagle telefon się wyłączył. Przy próbie uruchomienia na sekundę pokazuje się logo Apple a potem dalej czarny ekran. Nie pomaga reset (przycisk home+przycisk blokady przez kilkanaście sekund), podłączenie do ładowania na kilka godzin, odtwarzanie oprogramowania za pomocą ITunes również nie pomogło. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Co mam zrobić? Jeśli tutaj nie znajdę rozwiązania to pisać do Supportu Apple?



Dodam, że nie zależy mi na żadnych danych, które są na urządzeniu.



Pozdrawiam
 #989097  autor: Kartasim
 16 kwie 2018, 09:06
Naprawa iPhone 4 jest już nieopłacalna, lepiej kupić używany 5s lub SE (w cenach SE widzę też 6 ale ten mniejszy ma lepsze ,,bebechy''.
 #991788  autor: natek321
 04 maja 2018, 23:08
Napisz do jakiegoś serwisu internetowego mającego darmową diagnozę. Przynajmniej zobaczysz sobie, a napisanie mail to jest jakieś kilka minut. Ja ostatnio pisałem do serwisu WeFix.pl espares24 też ma bezpłatną chyba No a wtedy sam sobie zobaczysz co i bez wydawania kasy to im przecież zależy na kliencie. :D :D