DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #991067  autor: Allohashin
 29 kwie 2018, 02:24
Witam. Mam P9 Lite i rozmówcy mnie praktycznie w ogóle nie slyszą.. czyściłem nie dawno igielka ostrożnie mikrofon, ale to i tak nic nie dało.. i teraz nasuwa się pytanie niby telefon na gwarancji więc elegancko, ale jest z tyłu lekko pobity, a dodatkowo możliwe, że jeszcze bardziej zajechałem ten mikrofon chociaż nie wydaje mi się... i teraz nasuwa się pytanie warto oddać na gwarancje tymbardziej, że w moim mieście jest salon.. i czy mogą sie kapnąć, że sam czyścilem mikrofon?
 #991108  autor: aureel
 29 kwie 2018, 15:29
Oczywiście że oddać. Może to będzie jakaś pierdoła, może byłą wadliwa seria - może cokolwiek - niemniej nic nie tracisz oddając telefon na gwarancję. Albo uznają i będzie ok albo nie uznają i wtedy i tak nie masz się czym przejmować.

Nie piszę tego po złości ale - sprawdź czy w ustawieniach głośności nie ściszyłeś sobie mikrofonu. To może zabrzmieć głupio ale znam osobę spokojnie obeznaną w telefonach która robiła już przeróżne rzeczy a okazało się że to była tylko kwestia "suwaczka" w ustawieniach.
 #991429  autor: Morvius
 02 maja 2018, 09:50
aureel pisze:sprawdź czy w ustawieniach głośności nie ściszyłeś sobie mikrofonu
Czyli po prostu podczas rozmowy wykonaj czynność podgłoszenia telefonu lub w normalnym korzystaniu użyj podgłoszenia i rozwiń więcej funkcji suwaka. Jak mamy to tłumaczyć to już w pełni. Zostanie dla innych użytkowników. ;)

Klasyczny obserwator wątku.