DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #981571  autor: matteo
 06 mar 2018, 14:35
Cześć,

czy znacie taką przypadłość w Mate 10 Pro albo w ogóle w Androidzie? Wcześniej tego nie było i można było sobie wyłączyć timer hotspota - mógł siać neta cały czas, a teraz nie można tego zmienić i się wyłącza po jakimś czasie.

Jakieś propozycje rozwiązania problemu?


Obrazek
 #981610  autor: aureel
 06 mar 2018, 19:03
Jak tak patrzę na komunikat to pierwsze i jedyne co przychodzi mi do głowy to Oszczędzanie energii. Zerknij czy tam nie masz możliwości zablokowania wyłączania hotspotu. Albo w Opcjach Programisty.
 #981669  autor: matteo
 06 mar 2018, 23:20
aureel pisze:Jak tak patrzę na komunikat to pierwsze i jedyne co przychodzi mi do głowy to Oszczędzanie energii. Zerknij czy tam nie masz możliwości zablokowania wyłączania hotspotu. Albo w Opcjach Programisty.

Niestety nie ma w Opcjach Programisty:

Obrazek

W oszczędzaniu energii też niestety nie...
 #981729  autor: matteo
 07 mar 2018, 12:19
marcin19883 pisze:Bezczynność hot spota ustaw na nigdy. W ustawieniach punktu dostępu masz. Po co w ustawieniach programisty szukasz?

W ustawieniach punktu dostępu jest tylko:

- nazwa sieci
- typ szyfrowania
- hasło

(pokaż opcje zaawansowane)

- wybierz pasmo punktu dostępu
- kanał nadawczy
- maksimum dozwolonych połączeń
 #981735  autor: marcin19883
 07 mar 2018, 12:50
matteo pisze:
marcin19883 pisze:Bezczynność hot spota ustaw na nigdy. W ustawieniach punktu dostępu masz. Po co w ustawieniach programisty szukasz?

W ustawieniach punktu dostępu jest tylko:

- nazwa sieci
- typ szyfrowania
- hasło

(pokaż opcje zaawansowane)

- wybierz pasmo punktu dostępu
- kanał nadawczy
- maksimum dozwolonych połączeń
Nie masz czegoś takiego:

Obrazek
 #981747  autor: matteo
 07 mar 2018, 14:18
marcin19883 pisze:
matteo pisze:
marcin19883 pisze:Bezczynność hot spota ustaw na nigdy. W ustawieniach punktu dostępu masz. Po co w ustawieniach programisty szukasz?

W ustawieniach punktu dostępu jest tylko:

- nazwa sieci
- typ szyfrowania
- hasło

(pokaż opcje zaawansowane)

- wybierz pasmo punktu dostępu
- kanał nadawczy
- maksimum dozwolonych połączeń
Nie masz czegoś takiego:

Obrazek

Obrazek
Obrazek
 #981765  autor: marcin19883
 07 mar 2018, 15:18
matteo pisze:
marcin19883 pisze:
matteo pisze:
W ustawieniach punktu dostępu jest tylko:

- nazwa sieci
- typ szyfrowania
- hasło

(pokaż opcje zaawansowane)

- wybierz pasmo punktu dostępu
- kanał nadawczy
- maksimum dozwolonych połączeń
Nie masz czegoś takiego:

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Wychodzi na to, że nie masz tej opcji. Jeśli nie łączysz się z niczym, to usypia wifi. Chyba, że gdzieś w innym miejscu jest ta opcja. Weź sobie wpisuj w "Szukaj" różne słowa. Może trafisz na coś w systemie
 #981766  autor: matteo
 07 mar 2018, 15:25
Próbowałem wszystkich metod, dlatego skorzystałem z forum, bo może ktoś miałby jeszcze inny pomysł. Przez "szukaj" też szukałem. Wg mnie po aktualizacji Huawei usunął tą opcję.