DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #981092  autor: Katrina80
 03 mar 2018, 19:52
Witam
Telefon Huawei y600. Działał pięknie ok 2 lat, aż w końcu ni z tego ni z owego wyświetlił się komunikat: "aplikacja google play zostanie zamknięta", po czym kolejne komunikaty o wszystkich możliwych aplikacjach. Wyłączyłam (tzn wyjęłam na kilka sekund baterię, bo wyłączyć się nie dało), włączyłam ponownie, komunikat: "aplikacja uruchomienie nie działa" [czy coś w tym stylu], bo czym pokazuje się logo huawei i koniec.. telefonu nie da się wyłączyć, trzeba wyjąć baterie. Telefon nigdy nie upadł, nigdy nie był niczym zalany. Do tej pory nie było z nim żadnych problemów. Orientuje się ktoś, czy da się go jeszcze naprawić? i ewentualnie jaki byłby orientacyjny koszt??
Pozdrawiam
 #981154  autor: aureel
 04 mar 2018, 08:29
Spróbuj najpierw hard reset - niestety wszystko co nie było w chmurze / koncie google / karcie sim / karcie pamięci - prawdopodobnie zostanie skasowane - ale telefon powinien działać jak nowy :D