DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #977164  autor: rakso147
 12 lut 2018, 18:44
Witam, szukam dobrego szkła hartowanego albo czegoś takiego na cały ekran. Miałem już no-name, teraz mam Hardglass od 3mk i oba wyglądały tak samo- nie dość ze wąskie, to jeszcze nie dokleja się to szkło ok 0,5cm od swojego brzegu, a w 3mk jest jeszcze jakiś defekt i wygląda jakby jedna strona była poktyta warstwą oleofobową, a druga nie i to strasznie widać... Macie cos sprawdzonego? Może być nawet mniejsze to szkło, ale żeby chociaż całe się kleiło, ew jakąś dobra folie.
Z góry dzięki.
 #977167  autor: Morvius
 12 lut 2018, 19:25
Na ekrany 2,5 d nie da raty. Jak ma byś coś co zakrywa większa część wyświetlacza to albo folia ochronna albo Flexible Glass czyli szkło h7 o właściciwościach foli.

Klasyczny obserwator wątku.
 #1003767  autor: Azazel84
 15 lip 2018, 12:55
Jednak polecam 3mk, kuypłem dokładnie ten produkt https://allegro.pl/folia-ceramiczna-3mk ... ZGZkOWU%3D

Tak, szkło ne jest na pełny ekran. Niestety takeigo szkła chyba w ogóle nie ma. Jednak propozycja 3mk mimo, że trochęwąska to jest doklejona prawie na całej szerokości szkła przez co szkło "skleja się" wizualnie z wyświetlaczem i ładnie to wygląda.
 #1003826  autor: t r o i p
 15 lip 2018, 18:55
W marketach z elektroniką typu media, nakładają maszynowo bardzo dobrej jakości ochronę na ekran. Cena w okolicach 80/100 zł ale uważam, że warto

Dictum sapienti sat est.