DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #976886  autor: flameron
 10 lut 2018, 19:07
Witam. Posiadam huaweia p9 lite od listopada. Wszystko działało jak dotąd w porządku (no może trochę dotyk spaprany ale to już kwestia raczej nie do naprawy), kiedy to z 5 dni temu aplikacja youtube przestała odtwarzać mi filmy. Sama aplikacja działa, kiedy wejdę na jakikolwiek filmik ten się normalnie ładuje, ale się nie odtwarza. Po prostu cały czas obraca się symbol ładowania filmu, filmik na max zbuferowany, a ten dalej mieli i mieli i tak w nieskończoność. Próbowałem już wielu rzeczy, odtworzyć filmik z innej jakości, skasowałem aktualizacje aplikacji i wgrałem od nowa (nie da się jej reinstalować bo jest aplikacją systemową) itd. i nic nie pomaga. Przeszukiwałem google szukając odpowiedzi ale jedynie znajdowałem posty na forach z 2011-2014 roku które imały się do mojego problemu, dlatego sam postanowiłem założyć temat na jakimś forum. Wie ktoś może co się stało i jak temu zaradzić? Youtube otwarty przez przeglądarkę normalnie działa, no ale na smartfonie jest dość niewygodne obsługiwanie yt przez chrome.
 #976892  autor: pipawolowa
 10 lut 2018, 19:52
Zaktualizuj usługi google, lub odinstaluj aktualizacje w apce youtube.

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
 #976895  autor: flameron
 10 lut 2018, 20:26
Reistall aktualizacji youtube już próbowałem. A co masz na myśli z tymi usługami google? Jakąś konkretną aplikację? Kiedy wpisuje usługi google w sklep Play to wyskakuje mi cała masa aplikacji które w 99% mam poinstalowane, typu google filmy, google gry, gmail itd.