DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #978281  autor: kaspeed
 17 lut 2018, 21:53
A to ja podbiję. Mam pytanie czy agregacja w tym telefonie działa??jak to wyglada jakie brandy coś ktoś podpowie?? Mam dylemat czy kupić.( mam teraz p8lite 2015)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #979362  autor: Kerimus
 22 lut 2018, 20:06
Korzystając z tego, że można jeszcze być aktywnym w tym temacie mam pytanie.
W każdym telefonie miałem na koniec ładowania komunikat proszący o wyłączenia zasilania.
Czy to sygnałem czy napisem.
A w tym telefonie oprócz symbolu przy baterii że mam 100% naładowania nie ma nic więcej albo coś mi umknęło.
Czyli jak? 100% na belce i odłączamy czy jednak czekamy na jakiś konkretny komunikat że to już?
 #979424  autor: jarekb11
 23 lut 2018, 09:30
Jak poodłączasz tel do ładowarki to dioda powiadomień świeci na czerwono.
Gdy naładuje się do 95% (chyba) to dioda świeci na zielono i można odpiąć ładowarkę.
 #979874  autor: Kerimus
 25 lut 2018, 12:30
To fakt, że świeci na zielono.
No cóż, trzeba do tak oszczędnego sygnału sie przyzwyczaić. ;-)
A przy okazji diody.
W Samsungu ta dioda jest dosadna a tutaj super minimalistyczna aż do przesady.
Po ciemku jest widoczna ale przy dziennym świetle jest to już dyskusyjne.
W sumie przyczepiam się do pierdół, bo telefon mnie zachwyca w każdym calu i stąd te zaczepki o nic - jakby.
Ale też dlaczego nie dążyć do doskonałości.
 #980072  autor: Kerimus
 26 lut 2018, 17:01
Ostatnio musiałem wykonać zdjęcie dowodu osobistego mojej matki.
Akurat miałem przy sobie dwa aparaty.
Huawei P10 Lite oraz Samsunga S3 Neo III.
No niestety ale byłem niemile zaskoczony.
Położyłem dowód na parapecie okna, czyli duża światła, i Samsung wykonał zdjęcie lepiej niż znakomicie a Huawei w ogóle sobie z tym nie poradził.
Robiłem też zdjęcia na mieście Huawei i nie są złe ale też nie rewelacyjne a jestem fotografem amatorem lecz zaawansowanym.
Może jak zrobię nim tysiąc zdjęć będę mógł autorytatywnie sie wypowiedzieć na temat jego możliwość jako aparatu foto, ale na razie nie wygląda to za dobrze.
Szczególnie mi chodzi o fotografie dokumentów, bo od panoram i innych to ja mam Nikona D5300.
 #980090  autor: jarekb11
 26 lut 2018, 19:38
Na czym polega to "nieradzenie"??
Ja jestem kompletnym laikiem w fotografii ,mi tam jakość zdjęć wystarcza.
Może wystarczy zmienić naświetlenie zdjęcia albo wybrać inny tryb??? z tego co widzę w swoim p 10 lite, jest coś takiego jak "skanowanie dokumentu"
 #980091  autor: kaspeed
 26 lut 2018, 19:44
Kupiłem p10lite przed oddaniem p8lite na serwis.I szczerze żałuje.Jeśli serwis uznaje ze telefon został zalany i odmawia gwarancji na p8lite to boje sie co będzie jak niedaj boże p10lite poleci do sewisu....Niemam nerw juz na to

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen: