DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #966785  autor: Herushingu
 17 gru 2017, 11:42
wejdź w ustawienia baterii i sprawdź, co zużywa najwięcej energii, fakt, że nie używasz wielu aplikacji nie oznacza, że nie obciążają baterii działaniem w tle. Możesz też aktywować tryb oszczędzania baterii, niewiele on wpływa na działanie telefonu (głównie blokuje aplikacje po zablokowaniu ekranu), a powinien znacząco wydłużyć czas działania baterii, albo można zwyczajnie wprowadzić zmiany w ustawianiach telefonu.

Jest jeszcze tryb ultra-oszczędzania energii, ale tego bym nie zalecał, bo znacząco wpływa na komfort użytkowania, i atrakcyjność wyglądu systemu.

Mój zwykle wytrzymuje bez problemu dwa dni, z tym, że mam P9 Ascend, a ten ma nieco lepszą baterię, ale mam wrażenie, że więcej go używam + słuchanie muzyki w trakcie "spacerów".
 #966876  autor: jarekb11
 17 gru 2017, 16:21
Huawei p 10 lite sporadyczne użytkowany ,praktycznie jako mp3 2h dziennie + czasami jakiś klip na yt , czasem 1-2h GPS +endomondo tel "trzyma" ponad 4 doby czasem nawet pod 5 .