DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #920860  autor: mystery-of-silence
 14 kwie 2017, 20:18
Jestem bardzo nastawiona na zakup Honora 8, tym bardziej że prawdopodobnie udałoby mi się go zakupić za cenę 1400 zł. Ogólnie najważniejsze jest dla mnie aby telefon działał płynnie sprawnie i aby po jakichś 2-3 latach nadal był aktualny i nie posiadał różnych ograniczeń, jak w przypadku mojego poprzednika S4 mini, który okazał się bardzo odstawać od oryginalnego S4.
Jednak mam spore obawy co do Honora 8. Czytałam, że jednym z większych problemów Huawei/Honor jest agresywna polityka zarządzania RAM i wypalanie aplikacji w tle. Sama chwilowo mam okazję użytkować Honora 7 lite i faktycznie muszę przyznać, że problem występuje. Zdarzały się nawet problemy z wbudowanym odtwarzaczem muzyki. Jednak w przypadku tych dwóch modeli jest też różnica tych 2 GB RAMu.
Czy ktoś z posiadaczy wspomnianego modelu mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na ten temat ? W przypadku jakich aplikacji jest to zauważalne? Czy jest to bardzo uciążliwe ? Oraz czy jest prawdą, że aktualizacja do Noughat'a i EMUI 5 poprawiła sytuację? (bo spotkałam się i z taką opinią)
Dodam jeszcze, że jest to dla mnie też o tyle ważne że trochę się bawię programowaniem pod Androida i czasem działanie aplikacji w tle jest istotne, a sam telefon posłuży mi również do testów.