DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #904768  autor: pyootoru
 11 sty 2017, 21:53
Cześć, jestem raczej zdecydowany na kupno P9 Lite (myślałem też nad Honorem 7 Lite, ale wybor padnie raczej na Huawei).

W większości sklepów dostępna jest wersja z 2 GB RAM, ale na allegro można znależć także wersję 3 GB. Warto dopłacić?

Mam tez pytanie, gdzie kupić, czy w jakimś sklepie typu Euro/Komputronik zapłacić więcej, ale mieć komfort, że wszystko jest OK czy wybrać allegro? Na co zwracać uwagę kupując na allegro, jest jakieś ryzyko czy moze inaczej wygląda sprawa gwarancji? Ale chyba jak na allegro gość ma parę tysięcy pozytywnych opinii, to też chyba nie ma się co bać...

Euro: 1069 za wersję 2GB
Allegro: ~980 za wersję 3GB np. http://allegro.pl/huawei-p9-lite-white- ... 27790.html

Powyższa aukcja wydaje się w porządku?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
 #904770  autor: tytoos
 11 sty 2017, 22:28
Przeczytaj negatywy i odpowiedzi sprzedawcy na nie. Gwarancja producenta ale realizowana przez niego. I nic dziwnego, bo z fakturą VAT marża to wiesz co będziesz mógł zrobić?
A wersję 3GB można było kupić w mediamarkt... w Niemczech. Tam te słuchawki były nawet trochę tańsze niż 2GB w PL.
 #904782  autor: pyootoru
 11 sty 2017, 23:28
Aaa no racja, dzięki. Fakt, że będę kupował za mniej więcej tydzień, więc nie zagłębiałem się w to ogłoszenie.
No nic, pomyślę parę dni i jeśli nie trafię na sprawdzoną ofertę na allegro, to kupię w jakimś "normalnym" sklepie.