DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #895603  autor: ArbuzChicago
 15 lis 2016, 16:19
Witam wszystkich,mam pytanie,czy w tym telefonie można przeglądać takie rzeczy jak strony internetowe,pliki tekstowe w trybie wertykalnym ? Tzn. po obróceniu ekranu do pozycji poziomej oczywiście. Pytam bo sprawdzałem trochę recenzji i chyba tylko Mobzilla o tym wspominała a nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie.Btw sory za słownictwo ale słabo znam się na telefonach więc stąd moja niewiedza w tej kwestii ;) Byłbym mega wdzięczny za odpowiedź,pozdro wszystkim !
 #895974  autor: ArbuzChicago
 17 lis 2016, 12:05
@czesster55-dzięki za odpowiedź,ogólnie to jesteś posiadaczem tego telefonu i stąd ta informacja czy z innego źródła ? Pytam bo zastanawiam się nad kupnem tego telefonu i jeśli chodzi o ten tryb wertykalny muszę być pewien na 100 % że ekran mi się ,,obróci" kiedy będę np. przeglądał jakąś stronę w przeglądarce ;)