DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #833095  autor: Pawelek1120
 03 lis 2015, 22:47
Witam kilka dni temu odkupilem uzywany p8 lite jednak posiada drobne ryski na wyswietlaczu.
Z recenzji dowiedzialem sie ze producent wyposazylem
Telefon w hartowane szkło i tu do was kieruje pytanie czy ktos juz wymienial takie szkielko orginalne na inne?
Ponieważ chcialbym zakupic nowe szkło hartowane i dac dodatkowo folie by telefon byl bez skazy :)
 #995295  autor: lieebee12
 24 maja 2018, 19:06
Temat stary, ale może przyda się odpowiedź na przyszłość. Zacznijmy od tego że producent sam z siebie nie wyposaża telefonu w dodatkową folię ochronną na ekran czy szkło hartowane. Prawdopodobnie poprzedni użytkownik to zrobił. Jeśli to jest folia lub szkło to można bardzo prosto ściągnąć z telefonu - 2 minuty i po wszystkim. Niemniej jedna warto ponownie zabezpieczyć ekran smartfona Huawei P8, aby zabezpieczał ekran w takim wypadku sugeruję założenie dobrej jakości szkła hartowanego. Z ofert na rynku jeśli będziesz szukał patrz aby szkło było o twardości 9H oraz zawierało warstwę powłoki oleofobowej. Dla siebie ostatnio kupiłem więc mogę polecić, ale pewnie inne sklepy też się znajdą. Powodzenia
Ostatnio zmieniony 25 maja 2018, 17:30 przez Morvius, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Link
 #995704  autor: Herushingu
 27 maja 2018, 13:22
Nieprawda. Mój P9 miał oryginalnie nałożone szkło hartowane. Inna sprawa, że było ono zwykłe, co oznacza, że pokrywało jedynie płaską powierzchnię, dlatego też wymieniłem je na folię 3mk Arc. Która to oczywiście nie jest tak wytrzymałe jak szkło 9h, ale cóż, ważne, że pokrywa cały ekran, i nie powoduje zbierania brudu między szkłem a obudową.