Telekomunikacja jak na dłoni

Problem z ładowaniem (nietypowe)

Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Problem z ładowaniem (nietypowe)

Postprzez Darest6 » 8 lis 2017, o 21:22

Witam, mam telefon LG G5, od niedawna występuje problem podczas ładowania. Ładuje tylko w trybie zwykłym ( bez fast charge ) oraz wyskakuje mi " opcje USB " chociaż zawsze wyskakiwało to tylko, gdy podłączałem telefon do laptopa, w wyskakujących opcjach zaznaczone jest " zasilanie telefonu " jeżeli kliknę cokolwiek innego okno zamyka się, a gdy go otworze dalej jest " zasilanie telefonu ". Po podłączeniu telefonu do laptopa, telefon nie jest widziany ( nie da się przesłać plików). Jestem przekonany, że jest to spowodowane tymi " opcjami USB " wcześniej ( gdy działało mi fast chargé ) nie wyskakiwało takie okno, czasami gdy wyskoczy ono, a ja nacisnę jedną z opcji telefon w ogóle się nie ładuje, lecz jeśli dam mu " uruchom ponowi" wtedy już zaczyna ładować. Ładowarka jak i bateria jest oryginala - wcześniej nie występował taki problem telefon ładował normalnie oraz w trybie fast chargé. Proszę o pomoc !
Darest6
Obserwator
Obserwator

Powrót do LG