DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #797499  autor: jarek198867
 21 kwie 2015, 08:52
Witam Was,

Sprawa dla mnie jest trochę dziwna. Otóż posiadam LG G3. Jak pewnie większość wie bateria nie jest mocną stroną. No chyba, że biorąc pod uwagę rozdzielczość wyświetlacza, to może jest ok. Tak czy siak baterię trzeba dość często ładować. Zazwyczaj ładuję wieczorem i przed spaniem odłączam ładowarkę. Raz było tak, że po odłączeniu, do rana spadło mi 7% baterii. Po prostu tel leżał. Bateria trzymała dwa dni. Następne ładowanie wykonałem identycznie. Rano wstaję, bateria 100%. Wykonałem czynności takie jak wyłączenie budzika, wysłanie smsa. Bateria 100%. Raz bateria mi trzymała ok 5 dni jak za dużo nie używałem. Tylko dzwoniłem i pisałem smsy. W międzyczasie nie instalowałem dodatkowych aplikacji. Skąd taka różnica? Dbam o baterię. Na bieżąco usuwam aplikacje działające w tle, wyłączam Wi-Fi po skończeniu używania. Jakieś pomysły? Z góry dzięki
 #797509  autor: Niezgodna7
 21 kwie 2015, 09:45
Aplikacji używanych nie ma sensu ubijać.
PS.
Skąd taka różnica? A tak to bywa, że coś się ,,załączy" po naładowaniu, a po ponownym ładowaniu lub restarcie - znika.
Jak temu zapobiec, by w nocy bateria nie zwiała do rana? Niestety, po naładowaniu musisz zerknąć na wykres i wyczuć - czy chochlik nie dossał się do baterii.