DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #898251  autor: Aryann
 01 gru 2016, 19:55
Witam serdecznie i proszę o pomoc:
Po upadku na ziemię na ekranie mojej Z3 pojawiło się małe pęknięcie i przestał reagować na dotyk, ale jak się dowiedziałem u miejscowego fachowca od telefonów Z3 mają to do siebie, że po zbiciu już nie działają (jak chociażby zbity ale wciąż działający m4 aqua mojej żony). Tenże fachowiec też chce ode mnie telefon odkupić i chętnie bym na to poszedł, ale ważne są dla mnie dane. Miło by było gdybym mógł je odzyskać, ale jeszcze ważniejsze jest dla mnie wyczyszczenie telefonu do zera, bo może i faceta nic nie obchodzi co mam na tym telefonie, ale mnie obchodzi, że mam tam hasła i loginy do tuzina stron i aplikacji, którymi nie chcę się dzielić.
Więc reasumując, bo jestem zielony w temacie telefonów:
1. Jeśli to możliwe to chciałbym odzyskać dane, a przynajmniej zdjęcia (podpięcie tylko na kabel usb nie działa, bo z tego co pamiętam musiałbym jeszcze wyrazić zgodę w androidzie na takie połączenie)
2. Totalne wyczyszczenie telefonu.

Jeśli był podobny temat to przepraszam, natomiast osobom które mi pomogą dziękuję.
 #907529  autor: neoptb
 27 sty 2017, 11:23
Aryann pisze:1. Jeśli to możliwe to chciałbym odzyskać dane, a przynajmniej zdjęcia (podpięcie tylko na kabel usb nie działa, bo z tego co pamiętam musiałbym jeszcze wyrazić zgodę w androidzie na takie połączenie)
Trzymałeś takie dane w telefonie nie na karcie pamięci?
Aryann pisze:2. Totalne wyczyszczenie telefonu.
Jeśli nie planujesz go naprawiać/sprzedawać to dobij go młotkiem ;)

W kwestii podłączenia, sprawdzę w domu z tym kablem, bo nie pamiętam. :roll:

żyj i pozwól żyć.
P.S. Pomogłem? To kup mi piwo :)