DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #825487  autor: Mufflon1111
 27 wrz 2015, 11:20
Cześć, od miesiąca jestem posiadaczem M2 zwykłej ale przez trzy tygodnie była na serwisie bo miałem problem z baterią strasznie nie trzymała, grając w fallout shelter przez 15 minut to bateria niknęła w oczach z 100% procent do 80 real quick :D i teraz mam takie pytanie bo tamtym razem zauważyłem że bateria zaraz po naładowaniu samoczynnie spadała do 95% teraz tylko do 97% a w nocy trochę grając i słuchając muzyki bawiłem się nią jakoś do prawie 4 w nocy a odłączyłem od ładowania w pół do dwunastej w nocy to miałem 59 % baterii i teraz mam takie pytanie do tych co się znają i do tych co mają m2, jak u was trzyma się bateria jak długo na niej możecie się bawić? I Drugie pytanie, jak zrootować m2 by instalowała wszystko na kartę nie na pamięć wewnętrzną bo u siebie zauważyłem że niby wszystko jest na karcie bo tak pokazuje a okazuje się być na telefonie?
 #825495  autor: Niezgodna7
 27 wrz 2015, 11:57
jak była na serwisie - zapewne wyczyścili trochę pamięci, więc wydaje Ci się, że jest ciut lepiej.
Gry b. dużo ciągną, i musisz się z tym pogodzić. Zapewne czas grania po wymianie nie uległ zmianie, zgadza się?
Poza tym rozładowanie i zaraz ładowanie dużym prądem musi boleć - baterię, a Ciebie czasowo (krótko trzymać).

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #825534  autor: Mufflon1111
 27 wrz 2015, 16:04
no niby na ładowarce jest 850 ma i ładuje w przedziale 3 godzin ale pograłem w Angry birds potem w ice tower i do tej pory mam 77% baterii a odpiąłem ją od ładowania jakoś po 11, a możesz mi dać wskazówkę odnośnie tego by zamiast na pamięci wewnętrznej instalować na MicroSD?
 #825543  autor: Niezgodna7
 27 wrz 2015, 16:20
wskazówkę? a to chyba do tego jest root wymagany, a ja aż tyle nie ingeruję.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #840894  autor: Wenetra
 17 gru 2015, 12:04
Wydaje mi się, że takie spadki baterii nie są jakieś strasznie drastyczne. Te gry, w które grasz muszą mieć podłączenie wi-fi, tak? To sporo zjada. Ja gdy nie mam czasu i korzystam tylko 20 min z internetu dziennie, kilka smsów na dzień, to bateria wystarcza na 3-4 dni. Ale gdy jest więcej internetu, to 2 dni to max.