DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #822671  autor: ryuuuku
 11 wrz 2015, 16:49
Kupiłem przez internet w sklepie dla idiotów Xperie M2. Kurier mi dziś go dostarczył i przy oględzinach jedna rzecz nie daje mi spokoju. Ekran a mianowicie pionowe pręgi na nim. Starałem się uchwycić na zdjęciu jak tylko mogłem. Najlepiej to widać pod światło. Nie ma znaczenia czy telefon działa czy nie, czy jest uśpiony czy nie. Ona tam poprostu są. Co to jest i czy tak ma być. Proszę o w miarę jak najszybszą odpowiedź. Pozdrawiam
http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/fa98ca6c1d1d973d
 #822694  autor: Niezgodna7
 11 wrz 2015, 20:02
A może to jest wina naklejonej folii..?
tylko nie zdzieraj jej - poczekajmy na inne opinie.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #822701  autor: ryuuuku
 11 wrz 2015, 21:10
Nie było folii w ogóle (ani z przodu, ani z tyłu, ani na kamerze!) a sprzęt niby zapakowany oryginalnie. Jak parę dni temu oglądałem taką w innym markecie czegoś takiego nie zauważyłem. Zadzwoniłem do koleżanki i ona czegoś takiego nie ma. Pojechałem do komisu, obejrzałem inną M2 i też tego nie miała. Sory ale nie ryzykowałem i oddałem telefon. P Tak się sprawa zakończyła.