DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #821957  autor: pr0b4rtez
 07 wrz 2015, 20:21
Witam wszystkich. Temat już był, tak wiem ale odpowiedzi na to pytanie nie było. Problem jest strasznie dziwny. Przeszukalem mase forów i nic nie znalazłem, nawet odpowiedzi czego to jest wina. Tu jest problem https://www.youtube.com/watch?v=DoAF3Ry-CsM . Probowalem chyba wszystkiego. Restartowalem telefon, prywracalem ustawienia fabryczne. Wgrywalem nowego softa. Robilem screena aby zobaczyc czy na nim tez widac te rozmazane napisy - nie bylo widac. Czytalem też ludzie wymieniali ekrany gdy mieli tą samą usterke lecz problem nie znikał, co moze swiadczyc ze problem nie lezy w ekranie. No cóż. Telefon nigdy mi nie spadł ( nigdy bo mam go zaledwie nieco ponad miesiąc ). Rozmazane napisy w tym też pozniej i zdjęcia ( zaczynało sie robic coraz gorzej ) zaczely sie pojawiac po jakimś czasie, moze 2 tygodnie po zakupie. Nie mam pojęcia co robić. Że tak powiem straciłem gwarancje i dlatego sam wolałbym ten problem rozwiązać i nie placic. dlatego prosze o jakąkolwiek pomoc. Może ktoś miał ten sam problem i jak sobie z nim poradzil? Z gory wielkie dzieki.