DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #808052  autor: adek204
 23 cze 2015, 16:07
Jak w telefonie z tytułu zrobić test wodoszczelności, Macie moze jakąs aplikację albo coś zeby sprawdzić przed wrzuceniem do wody czy jest wodoszczelny ?
 #808084  autor: penguino
 23 cze 2015, 17:44
Wybierz: *#*#7378423#*#* potem testy usług/service tests, czujnik ciśnienia, a następnie przy zamkniętych klapkach naciśnij kciukiem na środek ekranu (nieprzesadnie mocno, żeby nic nie uszkodzić). Jeśli ciśnienie wzrośnie (niedużo, spadnie po ok. sekundzie) to telefon jest wodoszczelny. Jeśli nie wzrośnie - nie jest. Działa w większości zetek.
 #808419  autor: Ignas1962
 25 cze 2015, 09:40
Dobra to ja mam może trochę mądrzejsze pytanie. Wiecie czy w Orange będzie jeszcze ten telefon dostępny? Albo gdzie mogę uzyskać taką informację?
 #816959  autor: Nina777
 12 sie 2015, 18:08
hej. chcę zakupić sony z1 i chcałabym zrobić to w jak najniższej cenie. sprawdzałam wszystkie dostnepne oferty i najtaniej jest na allegro, jednak niektorzy ostrzegają mnie, że mogą być to jakieś chińskie podróbki itp. Co o tym sądzcie? serio lepiej kupić od producenta bezpośrednio i tyle wydać na to? Dodam, że jeśli chodzi o ofertę, którą znalazłam na allegro to telefony są nowe, mają gwarancje, ubezpieczenie przesyłki itd. Sprowadza je hurtowo jakaś firma, mają dobre opinie jednak się boję. Co myślicie?
 #817965  autor: Wysu80
 18 sie 2015, 22:05
Kupiłem ten telefon w tmobile jak był w promocji w maju tego roku . I tak do dnia dzisiejszego po raz piąty jest w serwisie . Najpierw nie działało autobracanie ( zarąbisty serwis W-support nie widział usterki ) a teraz nie działa mikrofon ( W - support twierdzi że telefon testowali i jest ok. Brak sił , zastanowił by, się teraz 10 razy zanim kupiłbym produkt sony . Serwis do d....A marka z sony przed 15 laty nie ma nic wspólnego.
 #818270  autor: maciek20
 20 sie 2015, 16:05
Nina777 jak chcesz najtaniej to poszukaj najlepiej właśnie na allegro. Bo punkty sprzedaży telefonów na mieście odpadają, bo zwykle najczęściej można przepłacić. Może znajdziesz jakiś używany w ładnym stanie za nieduże pieniądze. Jak sprzedaje jakaś osoba prywatna swój telefon a nie handlarz, to masz pewność że kupujesz telefon z polskiej dystrybucji z gwarancją, z salonu, a nie bezpośrednio sprowadzany z Chin :)

Wysu80 może trafiłeś na felerny egzemplarz, tak się czasami dzieje, choć bardzo rzadko zdarzają się takie przypadki. Ja miałem Sony Xperie J, a między Xperią J a Xperią Z1 jest ogromna różnica, bo jeden kosztuje 300 zł a drugi ponad 1000 zł. I moja jakoś przeżyła ponad pół roku(a dokładnie ok 8 miesięcy) bez żadnych usterek, i pewnie żyłaby jeszcze dalej ale po tym czasie zmieniłem produkt od Sony na innego producenta. Ale w jakimś stopniu używanie przez użytkownika wpływa na działanie urządzenia.

Dawniej:A.OT 501,N.3510i,SE K310i,S.SL45i,M.MPX200,N.N70,SE K800i,S.B3410,N.N95,S.Omnia I900,S.B2100,N.C3,SE Xperia X1,S.Xperia J OBECNIE:S.M7500,S.M65,A.OT908,