DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem

 #650330  autor: Ramirez
 26 lip 2013, 22:19
natash pisze:Naprawdę czegoś nie rozumiem...



[ Dodano: 2013-07-26, 20:15 ]
Jak wybiorę w ustawieniach gmail, pkt. dst. jako Wifi lub Internet to pobiera, jak brak to nic się nie dzieje, nie pyta z czego korzystać.
No bo tak ma być. W skrzynce w ustawieniach masz punkt dostepu i do wyboru:
- Brak
- wifi z jakos tam nazwa
- Internet
- MMS

Przynajmniej tak to u mnie wygląda. Jak dasz Brak to przecież sie nie bedzie pytało przez co łaczyć. Masz dać Internet i tyle w tym temacie. Nie da się inaczej. Jak dasz przez wifi to bedzie tylko pobierało w zasiegu własnej sieci wifi. A telefon przeciez nie robi za stacjonarny aby w domu cały czas lezał...

 #650342  autor: natash
 26 lip 2013, 22:47
Ok. Rozumowałem to trochę przez Androida, czyli używaj WiFi, jak niema WiFi w zasięgu używaj pkt. dostępowego :)

 #651119  autor: maniek89
 30 lip 2013, 05:19
Ramirez pisze:1. czerwona słuchawka w symbianie minimalizuje programy. Jak chcesz wyłaczyć do dajesz wstecz az wyjdziesz do pulpitu. Programy zminimalizowane zamykasz przytrzymując przycisk domku i zamykasz przyciskiem kasowania.
tu jest róznie - niektóre aplikacje zamyka, ale nie warto używac do zamykania czerwonej słuchawki.
natash pisze:Jak sprawdzić czy telefon korzysta z WiFi, a nie z 2/3g ?
Wifi to ikonka nadajniczka na dole ekranu. Gdy korzysta z sieci komorkowej pod ikonka zasiegu masz strzalki
natash pisze:Przy zasięgu mam E, sporadycznie pojawia mi się znaczek Wifi na dole, chciałbym aby głównie w domu korzystać z WiFi, ewentualnie poza zasięgiem Wifi z Edge lub 3g. Czy za każdym włączeniem aplikacji muszę wybrać jaki dostęp do netu ma ona używać...
Trzeba wejsc do managera aplikacji i tam mozna przypisac punkt dostepu dla aplikacji konkretnej np zawsze po 3g/edge lub zawsze po wifi
natash pisze:1. Dziękuje za tyle odpowiedzi. Przydatny skrót do zamykania aplikacji, szczególnie, w przypadku komunikatu "za mało pamięci", można coś z nim zrobić?
ja osobiście ignoruję. Raz pojawia sie częściej raz rzadziej ale nie jest to szczególnie uciążliwe bo nawet jeśli podczas ładowania strony wyskakuje to naciskam ok a on mimo tego rzekomego braku pamieci laduje strone dalej do konca wiec to takie troche oszukane ;]