DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem

Moderator: Moderatorzy

 #460705  autor: lukades
 20 lut 2011, 11:20
Witam.
Nie wiem jak zainstalować jakieś gry w telefonie Nokia C5-00. Dostałem telefon nowy, nie instalowałem w nim żadnych aplikacji. Czy muszę zainstalować jakieś aplikacje żeby móc zainstalować gry? Chodzi mi o instalację poprzez kabelek USB podłączony do komputera. Ściągnąłem sobie gry z rozszerzeniem .jar ale nie wiem co dalej. Do jakiego folderu je wrzucić, jak zainstalować?
Z góry dzięki za pomoc.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2011, 12:09 przez lukades, łącznie zmieniany 1 raz.

 #460807  autor: szczeka
 20 lut 2011, 18:14
obojetnie do jakiego folderu wrzucisz

po wrzuceniu, wejdz do lokalizacji, w ktorej jest plik *.jar poprzez menedżer plikow i otworz go, uruchomi sie instalacja gry


BTW - w nokii c5 mozesz pokusic sie o gry na symbiana, z rozszerzeniem *.sis :)

 #463145  autor: lukades
 04 mar 2011, 12:15
Witam.
1 Jak wyłączyć na stałe połączenie z Internetem aby przypadkiem się z nim nie połączyć.
2 Chciałem zaktualizować następujące oprogramowanie: "Nokia_PC_Suite_pol_web". Jak mam to zrobić? Czy mogę zgrać je na kartę pamięci do jakiegoś folderu i potem poprzez Menedżer plików dokonać instalacji i mi się zaktualizuje? Czy nie utracę przy tym jakiś danych i nic mi się nie sknoci?
3 W telefonie Nokia C5-00 można korzystać z map za darmo bez połączenia z internetem. I tu następne pytanie. Skąd ściągnąć te mapy, jak je zainstalować i jak zrobić żeby podczas przeglądania tych map telefon nie łączył się z internetem.

Z góry dzięki za pomoc!

 #463247  autor: Jaca
 04 mar 2011, 20:43
lukades pisze:1 Jak wyłączyć na stałe połączenie z Internetem aby przypadkiem się z nim nie połączyć.
wystarczy usunąć konfiguracje w ustawieniach wtedy nie połączy sie z internetem to jest w Ustawienia>Łączność/Połączenia>Ustawienia (będziesz tam miał profile- wystarczy je skasować)
lukades pisze:3 W telefonie Nokia C5-00 można korzystać z map za darmo bez połączenia z internetem. I tu następne pytanie. Skąd ściągnąć te mapy, jak je zainstalować i jak zrobić żeby podczas przeglądania tych map telefon nie łączył się z internetem.
poprzez nokia pc suit
lukades pisze: Chciałem zaktualizować następujące oprogramowanie: "Nokia_PC_Suite_pol_web". Jak mam to zrobić? Czy mogę zgrać je na kartę pamięci do jakiegoś folderu i potem poprzez Menedżer plików dokonać instalacji i mi się zaktualizuje?
to jest program do instalacji na kompie a nie w komórce.