DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #988834  autor: Pablo70
 14 kwie 2018, 13:15
Udało mi się nabyć w dobrej cenie Wiko Wim Lite ale mam z nim mały problem.Nie mogę znaleźć opcji wyłączenia usługi CLIR czyli blokady prezentacji numeru.
Wcześniej używałem Lumii 735.Po przełożeniu karty sim do Wiko mój numer przestał się prezentować.Jeśli przed numerem wpiszę *31# numer się wyświetli więc wynika z tego, że mam domyślnie włączoną u operatora opcję blokady prezentacji a w ustawieniach telefonu wybieram czy ma się prezentować czy nie.Tylko gdzie znaleźć takie ustawienia ?

Na stronie producenta znalazłem opis jak to zrobić https://pl.wikomobile.com/sav-1659-6230 ... ler-number tylko u mnie po wybraniu "słuchawki" nie mam możliwości wejścia w Ustawienia,ustawienia sieci itd. bo nie mam tych trzech pionowych kropek.Tzn. są ale to są ustawienia książki adresowej a nie Połączeń.

Tymczasowo zleciłem u operatora całkowite wyłączenie blokady prezentacji ale z poziomu aparatu tez powinna być taka możliwość.

Telefon z Androidem w wersji 7.1. Może ktoś posiada taki telefon i coś podpowie bo za diabła nie mogę tego znaleźć :(