DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #975332  autor: natalkakow
 31 sty 2018, 22:57
Witam,
Od 3 lat mam telefon lenovo A806, kupiony na allegro wiec juz mial wgranego spolszczonego softa. Od jakiegos czasu bateria rozladowuje mi sje w ciagu dnia. Dotychczas trzymala ok 3 dni. Kupilam nowa baterie na aliexpress z zwiekszona pojemnoscia i jest tak samo.
W power nenager mam tak:
Od ostatniego naladowania podczas uzywania 26min, w trybie gotowosci 4h. Poziom baterii 44%
Az 75% baterii pochlania wlasnie
drm protected content storage wersja 4.4.2 vibeui_v2.0_1447_7.39.1_dev_a806. Probuje go zatrzymac z poziomu power menager, ale co chwila wraca. Raz na pare dni sie wylaczylo i bateria trzymala 2 dni.
Co to jest i co zrobic zeby poziom naladowania baterii przestal znikac w oczach.

A drugie pytanje, moze glupie. Jesli przywroce telefon do ustawien fabrycznych to wroci mi do tego chinskiego softa? Skakasuje ske ten vibeui?

Z gory dzieki