DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #970185  autor: radfel
 05 sty 2018, 15:53
Witam.

Zgłaszam się z następującym problemem:

Podczas powrotu z uczelni rozładował mi się wspomniany w temacie telefon. Przy podłączeniu go do ładowarki nie ukazuje się ekran ładowania - jedyne co się dzieje, to mrygająca czerwona dioda. Telefon nie chce się włączyć, ani przy różnych kombinacjach("ładujący się" i odłączonym od kabla; power, power+volume). Ładowarek używałem 1A, zarówno tych dołączonych do zestawu, jak i innych. Co ciekawe, przy pierwszej próbie podłączenia do komputera telefon został zauważony, lecz nie powiodła się instalacja sterownika(a o ile mnie pamięć nie myli, to telefon był wcześniej podłączany), a przy następnych próbach telefon jest widoczny, ale komputer go "odrzuca"

Czym to może być spowodowane?
 #970464  autor: Eragon
 06 sty 2018, 23:42
Wooo, no nieźle.
A robiłeś coś z nim?
Gniazdo ładowania wydaje się okej...

No dioda czerwona mryga bo bateria na wyczerpaniu.
A telefon nie może jej naładować bo.... no właśnie. Bateria albo elementy układu ładującego.

Piszesz na złym forum. Napisz na MiuiPolska w dziale XRN 3 lub... poszukaj czy ktoś nie miał podobnie. No tak czy siak, podejrzewam że wymaganie będzie rozebranie.

:smt006