DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #7866  autor: Shila
 01 lip 2005, 18:59
Czesc! Słuchajcie to dosc wazne! Wiecie moze jak mozna sciagnac simlocka z tego Alcatela OT CLUB + i Siemensa C55? Bo szukalam w necie, ale nie moge znalesc. Do alcateli w ogole nie ma a do siemensa jest tylko do innych modeli.

Moze ktos wie jak wygenerowac kod?

Jak nie do alcatela (choc by sie przydalo) to do siemensa c55.

Dzieki!

Telepolis.pl

 #7956  autor: Irek
 04 lip 2005, 18:38
Do Siemensa nie wiem, ale swego czasu można było znaleźć na necie generator kodów do Alcatele. Z niego jest bardzo prosto ściągnąć simlocka!

 #7957  autor: Irek
 04 lip 2005, 19:38
Znalazłem jeden program do Alcatela, ale coś nie chce się zainstalować, nie mam pojęcia dlaczego. :cry:

 #7960  autor: Shila
 04 lip 2005, 21:11
Do siemensa az tak bardzo to mi nie potrzebne, bo caly czas bede miec simplusa [przyzwczailam sie] ale myslalam o sprzedazy telefonu wiec przydalo by sie sciagnac simlocka.. ale do alcatela to bardzo wazne :/ bo matka w erze siedzi :///// :? a tak tez bym jej simplusa walnela ;)

Z gory dzieki!

Albo idee bym wziela dla Nas.. zastanowie sie.

Telepolis.pl

 #7961  autor: Irek
 04 lip 2005, 21:13
Ja ostatni cały czas Idea! Simplusa już nie wkładam w tel, a Heyah sporadycznie.

 #9084  autor: Shila
 21 lip 2005, 13:57
iiii.. ma ktos generator do siemensa c55? bo wlasnie wczoraj moj abonament poszedl sie pieścic. Do alcatela nie znalazlam :(

UPDATE: znalazlam do alcatela, zainstalowalam, wszystko pieknie, kod wygenerowany, ale ni moge wpisac liter z tego kodu bo po prostu nie da rady! a tak w ogole to w tym programie nie da rady ostatniej cyfry wpisac :/ wiec raczej nie sciagne z tej cegly simlocka, to chyba nie osiagalne :/

probuje do siemensa c55 jeszcze, mam ten program, ale tam nie moge wpisac numeru IMEI, najpierw mam wpisac jakis LOCK? co to? moze ktos chetny by sie znalazl zeby zainstalowac ten programik i sprawdzic u siebie na kompie????
Kod: Zaznacz cały
http://www.czajen.pl/~oneline/modules.php?name=Downloads&d_op=search&query=siemens&min=10&orderby=titleA&show=10    
tu bedzie 1 program ktory jest opisany: Siemens A50 & C55 Wizard. Version 4.0
----
a moze do niego trzeba jakiegos kabla? eh no to tylek zbity musze zabulic 50zl za sviagniecie sima :/ chociaz chyba na gery.pl za 3,99 jest unlocking..






mam pytanie..

WAZNE

Jesli zly kod sie wygeneruje i juz go wpisze i zatwierdze, to nic sien ie stanie z fonem? w sensie.. nie zwiesi sie, nie zepsuje??????

Telepolis.pl