DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #568877  autor: niokia
 19 lip 2012, 19:42
od pol roku chciala sie rozwiezc ale ja sie staralem zeby to wszysko jakos powiazac w rodzinie ,pozew zlozyla w tym miesiacu po wyplacie jak to wszystko wyszlo na jaw. dziecko placze za mna bo ja z nim najwiecej czasu bylem i sie do mnie najbardziej przywiazal - ale myslcie sobie co chcecie

 #568882  autor: Maniiiek
 19 lip 2012, 19:48
Dowiedziałeś się kilka dni temu, potem złożyła pozew i się rozwiedliście a przy okazji zabrała Ci wszystko :roll:
Normalnie sądy 24 godzinne w sprawach rozwodowych ruszyły :roll:
Moja znajoma jak się z mężem pijakiem rozwodziła to to kilka miesięcy trwało a i tak miała szczęście, że poszło wszystko sprawnie i bez problemów bo się facet na rozwód zgodził. Jakby nie poszedł na ugodę i się nie zgadzał to latami by to trwało a Ty w tydzień wbrew własnej woli się rozwiodłeś.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #568886  autor: NieznajomyLasu
 19 lip 2012, 19:59
no faktycznie mało realnie to brzmi.
Poza tym darujcie sobie to, bo w normalny legalny sposób dostępny dla szarego człowieczka jest nierealne. Sama policja miałaby problem z załatwieniem tego :wink:

 #568942  autor: markoz7874
 20 lip 2012, 00:12
NieznajomyLasu pisze:.. w normalny legalny sposób dostępny dla szarego człowieczka jest nierealne. Sama policja miałaby problem z załatwieniem tego :wink:
I bardzo dobrze. Ja bym nie chcial aby ktos z grupy przestepczej, a nawet wscipski sasiad wiedzial gdzie aktualnie przebywam.
Jaka mamy pewnosc ze taka informacja bedzie uzyta w uczciwych zamiarach?

 #572583  autor: mkkot
 05 sie 2012, 00:43
Policja to sobie radzi jedynie z wystawianiem mandatów za prędkość. U mnie nawet dostępu do Internetu nie mają.

 #572596  autor: NokiaUser
 05 sie 2012, 08:17
Aby sprawdzić gdzie ktoś był, wystarczy podłożyć mu telefon z wbudowanym GPS-em, lub z zewnętrznym GPS-em i włączonym jakimś trackerem, np. Nokia Sports Tracker lub Endomondo i potem zobaczyć na Google Maps lub Google Earth trasę tej osoby. :-D

Jedyne, co mam, to złudzenia, że telepolis.pl na lepsze się zmienia
 #783189  autor: rott
 07 lut 2015, 22:06
Zostałem oszukany i wyłudzono ode mnie pieniądze.
Numer telefonu oszusta pochodzi z sieci ORANGE i chciałbym zlokalizować jego aktualne miejsce pobytu w celu wskazania policji.
Jak mogę zlokalizować jego położenie ?
 #783242  autor: forum_tg
 08 lut 2015, 10:33
jak chcesz namiary podać policji, to zacznij od tego że podaj numer policji i nadzoruj, żęby oni działali w tej sprawie. Policja za zgodą prokuratury ma duże możliwości