DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #5952  autor: domin
 25 maja 2005, 19:22
Witam, pytanie do Telepolis - tu i ówdzie widziałem jakieś przecieki jakoby Mitsubishi zaprzestało sprzedaży telefonów w Europie, ale w Polskich mediach tej informacji nie ma (i wogóle niewiele na temat tej innowacyjnej marki).
Dajcie znać.
Pozdro.

domin

 #5971  autor: Piotr
 25 maja 2005, 20:43
Mam przez to ruzumieć, że Azjaci tylko u siebie będą kręcic dalej młynek z produkcją telefonów Mitshubishi?

PS. Jedno się kończy. Drugie się zaczyna.

 #5977  autor: domin
 25 maja 2005, 21:23
To w takim razie rozczarowanie na max.
Używam tych telefonów 4 lata i uważam produkty Mitsubishi za świetne telefony, szczególnie ze względu na funkconalność, wyświetlacze i dobrą technologię. Wiele porówywalnych modeli (np. niektóre Sony Ericssony czy Siemensy) to badziew przy Mitsubishi - sprawdzałem, porównywałem.

A jednak nie przyjęły się.
Najwidoczniej coś nie tak u nich z marketingiem i reklamą, bo skoro nawet taka firma jak Sagem czy Phillips się sprzedaje.......

Szkoda. Będę musiał sprowadzać z Azji.

domin

 #5981  autor: Dragon
 25 maja 2005, 21:55
w Polsce raczej telefony Mitsubischi milay gorsza opinie niz Sagemy, wlasciwie to dlatego ze byly prezentowane tylko te gorsze modele

 #5986  autor: domin
 26 maja 2005, 09:27
Naprawdę dziwna sprawa. Bo przecież jeśli chodzi o rozwiązania Mitsubishi było często z przodu - jeden z pierwszych telefonów z kolorowym wyświetlaczem, świetny układ klawiszy nawigacyjnych znacznie póżniej obecny w Nokii i Siemensie, pierwszy lub jeden z pierwszych aparatów 2Mpx w telefonie...

Cóż trudno, czasem nie rozumiem rynku.

domin

 #5991  autor: WitekT
 26 maja 2005, 10:30
Nawet najlepszy produkt wymaga odpowiedniego marketingu...

 #5993  autor: domin
 26 maja 2005, 11:19
That's right...

domin

 #5994  autor: Dragon
 26 maja 2005, 11:23
gdyby zrobic w Polsce ankiete co sadza na temat telefonow Mitsubishi to wiekszosc odpowiedzialaby ze sa do d@@y, jak dla mnie to telefony wypuszczane w Polsce wlasnie takie byly

 #5998  autor: domin
 26 maja 2005, 11:41
Prawda, też się z tym zetknąłem.
Ale nie zgadzam się. Używałem wszystkich Mitsubishi które były na rynku i źaden mnie nie zawiódł.
Pamiętajmy też o cenie - w takich przedziałach cenowych po prostu nie było takiego sprzętu. Wystarczy zobaczyć co można było kupić za np. 200 złotych jeszcze parę miesięcy temu, i porównać wyświetlacz i funkcje Mitsubishi m320 do innych konkurentów. Plus mnóstwo użytecznych funkcji które odkryłem w trakcie używania.

Oczywiście nie jest to sprzęt idealny, takiego prawie nie ma. A telefony w Polsce były zubożone o niektóre funkcje, kompletnie nie rozumiem dlaczego.
I tak to wygląda...

domin

 #6004  autor: Dragon
 26 maja 2005, 13:45
mialem Mitsubishi za firme gorsa od Sagema, ale kiedy zetknalem sie z jej bardzije zaawansowanymi teleofnami an Allegro mzineilem troche zdanie, te telefony mogly byc ytlko dostepne u opow