DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #530995  autor: sbool
 27 sty 2012, 17:01
W telefonie htc sensation podobno jest gorilla glass a u mojej żony w telefonie pojawiła się pajęczyna na ekranie , tak samo jak dzień po zakupie pojawiły się rysy .
Co ciekawsze jest to ze drugi taki sam model mojego kolegi nie jest szanowany .. ( mocno obity ) i nie ma śladu nawet jednej rysy .
I powiedzcie mi jak jest z gwarancją , czy przy uszkodzeniu ekranu traci sie gwarancje na cały telefon czy jest tu cos takiego jak częściowa gwarancja na podzespoły ?

Pozdro

 #530997  autor: wtd
 27 sty 2012, 17:06
Jeżeli pojawiła się pajęczynka to musiało być zdrowo rąbnięte. Serwis coś takiego od razu odrzuci, cokolwiek by się nie zepsuło powiedzą że to uszkodzenie mechaniczne z twojej winy. Najwyżej możesz się nie zgodzić i ciągać z nimi po sądach żeby udowodnić że nie mają racji.
No i gorilla glass to jest tworzywo wzmocnione, ale nie pancerne, u mnie też się pojawiły jakieś minirysy na froncie.

 #531000  autor: sbool
 27 sty 2012, 17:14
No widzisz telefon wypadl w pokoju z kieszeni na dywan i taki był koniec . Nie sadzisz ze taka sytuacja to wyludzanie kasy od klientow ? Taki przypadek moze kazdemu sie zdarzyc wg mnie powinno to byc uznawane na gwarancji .

 #531009  autor: Precelos
 27 sty 2012, 18:00
sbool pisze:Taki przypadek moze kazdemu sie zdarzyc wg mnie powinno to byc uznawane na gwarancji .
jak kupisz szkalnki i wypadnie ci ona a z reki i sie potlucze to tez pojdziesz po nowe tlumaczac sie ze to sie moze zdarzyc kazdemu?

telefon sluzy do dzwonienia a nie rzucanie nim o ziemie, uszkodzenia mechanicznie nigdy nie beda podlagac gwarancji

Obrazek

 #531014  autor: wtd
 27 sty 2012, 18:14
sbool pisze: Taki przypadek moze kazdemu sie zdarzyc wg mnie powinno to byc uznawane na gwarancji .
Dlatego też w prawie każdym sklepie (operatorzy chyba też) oferują ubezpieczenie sprzętu, oczywiście za dodatkową zapłatą.