DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

 #3561  autor: Dragon
 14 kwie 2005, 19:13
400zl totroche duzo jak na telefon z takimi mozliwosciami :P ale dobrze ze chociaz dali zdjecie zamknietego telefonu bo jeszcze nie widzialem :)
 #3562  autor: Frasio
 14 kwie 2005, 20:19
Osk92 pisze:Witam znów !! Na 1 stronie jeszce wala sie wątek o polskiej komórce teraz jest już ona na allegro.pl !! Tu link http://allegro.pl/show_item.php?item=48039888 :) Ale ja za tą cenę bym go nie kupił !! ;-)
Osk 92 ja tą komórkę na allegro widziałem już kilka dni po powstaniu na tym forum tematu o tym telefonie.

Obrazek

 #3566  autor: pajorro
 14 kwie 2005, 21:45
Jak dotąd nie sprzedał jeszcze ani jednej sztuki...

 #3570  autor: WitekT
 15 kwie 2005, 00:21
Dopóki nigdzie w sieci ani gazetach nie będzie szerszego opisu, to nikt raczej nie kupi kota w worku...

 #3574  autor: Frasio
 15 kwie 2005, 09:17
Witek może dostaniesz tą komórkę do testów i wtedy nie będzie to kot w worku

Obrazek

 #3576  autor: WitekT
 15 kwie 2005, 09:56
No ale najpierw muszę ją dostać. ;)

 #3581  autor: pajorro
 15 kwie 2005, 15:43
Czekamy na test :-))

 #3588  autor: xlord
 15 kwie 2005, 20:50
pajorro pisze:Czekamy na test :-))
A mi test szczerze mowiac wisi, bo i tak juz chyba po wsze czasy pozostane wierny Siemensowi ;)

Pozdrawiam
 #3595  autor: art
 16 kwie 2005, 07:47
frasio pisze: Osk 92 ja tą komórkę na allegro widziałem już kilka dni po powstaniu na tym forum tematu o tym telefonie.
Tak potwierdzam to... tez widzialem aukcje jeszcze przed oficjalnym wprowadzeniem tego telefonu na rynek... widocznie chcieli zebrac jako pierwsi zamowienia na ten fonik i dopiero po jego wprowadzeniu wysylac do ludzi...

cos mi sie zdaje ze bez umowy z operatorem ta komorka wypadnie z rynku szybciej niz sie na nim znalazla... i chyba nawet to nie gwarantuje jakiegos wielkiego sukcesu ... wyglada calkiem ladnie i pod tym wzgledem moze konkurowac z wieloma znanymi modelami dobrych marek ale cos mi sie zdaje ze na tym sie konczy... ja osobiscie nie jestem zainteresowany zakupem tego telefonu ... jednak cena stosunkowo dobra w koncu 399 za nowiutki telefon bez umow na 24 miesiace to nie jest zla oferta... telefon tak jak pisalem jest ladny i do dzwonienia sie nadaje ale raczej nie spelni oczekiwan ludzi ktorzy telefonow uzywaja do zabawy :D a tych jest bardzo wielu wbrew pozorom... no ale tak juz jest im wiecej bajerow w telefonie tym bardziej nas cieszy i z mniejszym zalem wydajemy na niego kase wiec pewnie znaczna czesc ludzi bedzie wolala dolozyc jeszcze pare groszy i kupic cos "full wypas" :D

Nokia N95 8GB + Abonament w sieci Era (Nowy Komfort)

 #3617  autor: Dragon
 16 kwie 2005, 12:54
jak dla mnie to jest telefon dla kobiet :) - ladny, maly, duze przyciski, obsluguje sms-y i mzona z niego dzwonic :)

 #3618  autor: pmp
 16 kwie 2005, 13:06
No coz. jak dla mnie cena nie jest wcale az tak wysoka, jak na nowy calkiem atrakcyjny telefon z dwuletnia gwarancja... mysle mysle ze w sam raz i ciezko znalezc cos tanszego, no ale test sie przyda:) tak wiec takze czekam

ANIMAL!!!

 #3620  autor: Frasio
 16 kwie 2005, 13:48
Dragon pisze:jak dla mnie to jest telefon dla kobiet :) - ladny, maly, duze przyciski, obsluguje sms-y i mzona z niego dzwonic :)
I jeszcze to jest clamshell

Obrazek

 #3624  autor: xlord
 16 kwie 2005, 14:55
pmp pisze:No coz. jak dla mnie cena nie jest wcale az tak wysoka, jak na nowy calkiem atrakcyjny telefon z dwuletnia gwarancja... mysle mysle ze w sam raz i ciezko znalezc cos tanszego, no ale test sie przyda:) tak wiec takze czekam
Ja swojego Siemensa kupilem za 500 PLN i tez jest nowka sztuka i tez ma 2 lata gwarancji i do tego jest (wedlug opisow Manty) trzy polki wyzej niz ten klapak. :-)

Pozdrawiam

 #3631  autor: Frasio
 16 kwie 2005, 16:10
A jakiego siemensa?

Obrazek

 #3768  autor: Piotr
 18 kwie 2005, 17:28
Wracają do tej naszej polskiej komóreczki to powiem wam, że to "cacko" pojawiło się już w TESCO po takiej samej cenie jak na allegro. Zakup w hipermarkecie wychodzi nas i tak taniej bo tam przecież nie płacimy za wysyłkę :wink:

PS. Kto wie co będzie z Matną i jej telefonikiem. Ja bym osobiście się cieszył gdy by nasz polski naród mógł się pochwalić w Europie czy też świecie swoją marką np. jak Finowie swoją NOKIĄ a Niemcy SIEMENSem :D

Pozdrawiam.

 #3775  autor: Dragon
 18 kwie 2005, 17:46
:D:D telefon sprzedawany w Tesco :D na pewno z najwyzszej polki :D

 #3779  autor: Piotr
 18 kwie 2005, 18:58
Jak to się mówi początki zawsze są trudne.
Mi osobiście telefonik wizualnie się podoba ale... no właśnie czy "dziecko" Manty jest warte swojej ceny? Czas pokaże. Kto wie może w niedługim odstępie czasu na naszym rynku pojawi się kolejne "cudo" Manty... Chętnie je zobaczę jednak co do zakupu hmm... tutaj już bym nie był taki pewny.

Pozdrawiam.

 #3786  autor: WitekT
 18 kwie 2005, 19:34
No Manta zapowiadała, że jak sprzedaż MOB-60 będzie zadowalająca, to już w wakacje pojawią się następne modele.

 #3874  autor: Piotr
 19 kwie 2005, 16:08
Zobaczymy jak to z tym będzie. Ja osobiscie życzę Mancie jak najlepiej :D