DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

 #3407  autor: xlord
 13 kwie 2005, 09:28
max000 pisze:To chyba nie jest chat... to miło być o pokrowcach na komórki a nie swetrach i ręcznych robótkach :-D
Wlasnie wlasnie, ale to Witek plynnie i ladnie przeszedl od silikonu do robotek recznych, a my tylko pociagnelismy temat dalej. Wiec wrocmy do zrodla - pokrowca. ;)

Pozdrawiam

 #3411  autor: WitekT
 13 kwie 2005, 11:23
Ano lekko zboczyłem z tematu - przyznaję, moja wina. ;)

Co do pokrowców - ja ich bardzo nie lubię - toleruję, jeżeli już, tylko kabury. Po prostu jak obudowa się wytrze/porysuje/obije, to raz na rok mogę sobie kupić nową - nie zbankrutuję od tego. ;)

 #3420  autor: Piotr
 13 kwie 2005, 12:23
WitekT pisze:Po prostu jak obudowa się wytrze/porysuje/obije, to raz na rok mogę sobie kupić nową - nie zbankrutuję od tego. ;)
No proszę widzę, że Wituś przy forsie jest :twisted:
A tak na poważnie to jeszcze zapomniałeś dodać, że jak klawisze się wytrą to też przecież można sobie kupić całą nową klawiaturkę za naprawdę śmieszne pieniądze :D

Pozdrawiam.

PS. Wracając jeszcze na chwilę do kabur chciałem się was zapytać ile gdzieś średnio trzeba wyłożyć na dobrą kaburę, której się nie wyrzuci po roku do kosza. Mam tutaj na myśli "sprzęt", który przy intensywnej eksploatacji posłuży mi przynajmniej na kilka lat.

 #3427  autor: WitekT
 13 kwie 2005, 12:33
Sądzę, że między 50 a 100 zł...

 #3430  autor: Piotr
 13 kwie 2005, 12:40
A możesz polecić jakieś konkretne firmy, które "znają" się na swojej robocie?

 #3432  autor: WitekT
 13 kwie 2005, 12:42
Samsonite? Piotr podawał jakąś dobrą firmę, której nazwy niestety nie pamiętam. ;)

Pozostają jeszcze firmowe gadżety producentów.

 #3462  autor: Piotr
 13 kwie 2005, 19:36
WitekT pisze:Samsonite? Piotr podawał jakąś dobrą firmę, której nazwy niestety nie pamiętam. ;)
Toś mnie zapędził w kozi róg :wink: Ja podawałem firmy, które znają się na robieniu futeralików o kaburach niestety wiem niewiele a z tego co się orientuje jest dużo firm na rynku, które się tym zajmują. Jak każdy jednak wie firma firmie nierówna.

 #3490  autor: xlord
 13 kwie 2005, 21:34
Piotr pisze: PS. Wracając jeszcze na chwilę do kabur chciałem się was zapytać ile gdzieś średnio trzeba wyłożyć na dobrą kaburę, której się nie wyrzuci po roku do kosza. Mam tutaj na myśli "sprzęt", który przy intensywnej eksploatacji posłuży mi przynajmniej na kilka lat.
A ja swoja kaburke kupilem na stadionie X-lecia. Jest ze swinskiej skorki, ma solidnego rzepa i sluzy mi juz prawie 4 lata. Troche sie wyslizgala, przez co ma klasyczny wyglad. A dalem za nia 25 PLNow. W moim mniemaniu uzytkowana jest dosc intensywnie - ok. 6-8 godzin rozmow miesiecznie przy srednim czasie jednej 45 sek.

Pozdrawiam

 #3492  autor: Dragon
 13 kwie 2005, 21:38
to zalezy jak trafisz czasem za 25zł bedzie ci trzymal kilka lat, a czasem za 50 sie rozleci, ale ogolenie jak kupsiz markowy to masz wieksza sznase ze sien ie rozpiwperzy

 #3504  autor: xlord
 13 kwie 2005, 22:11
Po to Bozia dala oczka, zeby patrzec co sie kupuje. jesli chodzi o kabury to chyba latwo ocenic, czy szwy sa dobrze zrobione i czy skora jest dobrej jakosci.

Pozdrawiam

 #3511  autor: max000
 14 kwie 2005, 07:34
Ja polecam zapinanie na taki klips magnetyczny, bo wiem że rzep się często niszczy i wbijają sie w niego kudły... wiem z bo mam teraz portfel i rzep się nie najlepiej sprawuje...magnes the best :)

 #3519  autor: Piotr
 14 kwie 2005, 11:32
Co do klipsa na magnesik też mam podobne odczucia jak mój poprzednik :wink: (rzep odpada pod każdym względem).

Przeglądałem wczoraj oferty sprzedaży kabur na Allegro i zauważyłem, że bardzo dużo jest kaburek polskiej firmy 4Mobile. Patrząc na zdjęcie zamieszczone przez sprzedawców widać, że to solidna robótka. Opinie kupujących (użytkowników) też na to wskazują. Czy ktoś miał styczność z produktami tej firmy? Jeżeli tak bardzo bym prosił o ocenkę ich działalności i produkcji.