DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

 #3459  autor: piotrz
 13 kwie 2005, 19:33
a dla mnie to ci z manty sa troche dziwni... dali telefon z duzym wyswietlaczem i innymi bajerami a nie ma w nim mms-ow. inna sprawa ze nie ma javy...ale MMS-ow :?: :?: :?:

 #3467  autor: Dragon
 13 kwie 2005, 20:37
a na 100% nie ma? bo jak na razie to w ogole malo wiadomo o specyfikacjach technicznych tego telefonu...

 #3471  autor: piotrz
 13 kwie 2005, 20:50
napisali, ze na 100%

 #3473  autor: piotrz
 13 kwie 2005, 20:56
wiem, bo wyslalem do nich e-maila z tym pytaniem...
jednak dzisiaj wyslalem jeszcze raz.Moze cos sie zmienilo???
:D

 #3493  autor: xlord
 13 kwie 2005, 21:40
Troche mi to wyglada na przerost formy nad trescia.

Pozdrawiam

 #3494  autor: piotrz
 13 kwie 2005, 21:43
xlord pisze:Troche mi to wyglada na przerost formy nad trescia.
co ci wyglada na przerost formy nad trescia?

 #3499  autor: Dragon
 13 kwie 2005, 21:51
wedlug mnie wszystko do siebie pasuje, telefon dobrze wyglada i nie stara sie pokazywac soba klasy wyzszej

 #3505  autor: xlord
 13 kwie 2005, 22:16
piotrz pisze:co ci wyglada na przerost formy nad trescia?
To co Tobie nie wyglada. Poczytaj.

Pozdrawiam

 #3521  autor: pyp
 14 kwie 2005, 13:01
Najgorsze że ten telefon nie ma żadnej rozrywki :( Ani zadnego radyjka, ani MP3 ani chocby GPRS żeby sobie po internecie posurfować :) telefon jest ciekawy, z wygladu też tylko też brakuje tego wyświetlacza na zewnetrznej obudowie(klapce), Ale co się mozna spodziewać po Polskiej firmie i na co mozna liczyć za taką śmieszną cene, bo cena jest Bardzo Bardzo atrakcyjna jak na nowy telefonik :D
P.S
Do redakcji Telepolis.pl -- > Czy macie w najblizszych planach zrobić test tego telefonu ??
Pozdrawiam

Pozdrawiam - pYp

 #3525  autor: WitekT
 14 kwie 2005, 13:43
Będziemy się starali go zdobyć, a co z tego wyjdzie to zobaczymy... :)

 #3529  autor: xlord
 14 kwie 2005, 13:49
WuWojtas pisze:Czolem!

Na stronie Manty pojawił się poniższy news:
Pierwsza Polska Komórka Już W Sprzedaży !!!

[..]MOB 60 to najnowszy produkt z nowej serii MANTA MOB[..] przypominającym raczej, telefony ze znacznie wyższej półki. MOB 60 ma małe gabaryty, doskonale leży w dłoni, a układ klawiszy sprawia, że obsługa jest bardzo wygodna. Także zestaw funkcjonalności skłania bardziej do tego, żeby zakwalifikować produkt do znacznie wyższego segmentu. Niesamowite wrażenie robią efekty świetlne, które towarzyszą zdarzeniom takim jak połączenia przychodzące. Wyposażony jest w czytelny kolorowy wyświetlacz (65 tys. kolorów) o rozdzielczości 128x160 pikseli. Na szczególną uwagę zwracają doskonałej jakości dzwonki polifoniczne w jakości HiFi. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, iż nie posiadan on blokady Sim-lock.

Telefon jest sprzedawany na terenie całej Polski
Co Wy na to - podali naprawdę dużo parametrów :shock: Chyba polecę na rozdzielczość...

Pozdro
Przytoczony tu cytat w pelni obrazuje powody przypisania telefonu do gornej polki :lol: :lol: :lol: sycyegolnie doskonale lezenie w dloni i efekty swietlne :lol: :-D :roll:

Pozdrawiam

 #3530  autor: WitekT
 14 kwie 2005, 13:50
No co... Górna półka blokersów... ;)))
Sam telefon całkiem ok, ale z tą specyfikacją to przesadzili. ;)

 #3532  autor: xlord
 14 kwie 2005, 13:54
WitekT pisze:No co... Górna półka blokersów... ;)))
Sam telefon całkiem ok, ale z tą specyfikacją to przesadzili. ;)
Nie czepiam sie telefonu tylko opisu (tak dla jasnosci), z ktorego wynika, ze fonik idealnie nadaje sie na gorna polke w dziedzinie grajacych swiecidelek dla tubylcow na nowo odkrytych ladach. buhahahaha :-D

Pozdrawiam

 #3780  autor: Piotr
 18 kwie 2005, 18:59
Ja bardzo proszę o nie nabijanie się z rodzimych produkcji :-D

 #3815  autor: xlord
 19 kwie 2005, 00:14
Piotr pisze:Ja bardzo proszę o nie nabijanie się z rodzimych produkcji :-D
Jakby to rzeczywiscie byla rodzima produkcja to siedzialbym cicho jak mysz pod miotla. Ale jak wiadomo we wszystkich reklamach klamia, a tu w szczegolnosci piszac, ze to polski telefon.

Pozdrawiam

 #4154  autor: Dragon
 22 kwie 2005, 20:27
ale dystrybutor jest polski, zreszta nie mozna od razu zaczynac tak wysoko

 #4998  autor: adi
 03 maja 2005, 20:26
znając ich to pewnie bedzie bardzo wybajerowany telefon za niską cene który sie bedzie psuł co godzine (patrz: odtwarzacz dvd w raklamach hipermarketów,maja wszystko są super tanie )