DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #264272  autor: kowcio
 30 kwie 2008, 12:56
Dideq pisze:Jak ekran zgaśnie całkowicie to żeby coś zrobić na telefonie, pierw trzeba coś wcisnąć żeby sie zaświecił bo pierwsza funkcja nie zadziała.
to dla mnie zaleta.
czyli jak będę miał kasę i jeszcze będą te telefony w Play to raczej zakupię go sobie.

ostatnie moje pytanie: bateria, ile wytrzymuje. tylko proszę nie pisać coś w stylu jest ok, chcę wiedzieć co w tym czasie było robione na telefonie (średnio oczywiście) i ile dni wytrzymała :-) dość dużo rozmawiam przez telefon z Play i nie chcę mieć takiej baterii żeby ją ładować codziennie :| .
Pozdrawiam :-)

 #264294  autor: pff
 30 kwie 2008, 17:20
Dideq pisze:Jak ekran zgaśnie całkowicie to żeby coś zrobić na telefonie, pierw trzeba coś wcisnąć żeby sie zaświecił bo pierwsza funkcja nie zadziała.
to chyba dobrze :) mój K700 też tak robi :) też go kupię jako drugi :D

[ Dodano: 2008-04-30, 17:27 ]
kowcio pisze: dość dużo rozmawiam przez telefon z Play i nie chcę mieć takiej baterii żeby ją ładować codziennie :| .
a ile to dla Ciebie "sporo" ? bo jak ja rozmawiam po 4h w ciągu dnia, a czasem za jednym zamachem to jeszcze żaden tel tego nie wytrzymał bez podładowania :>

plasticzkom stop :D

Motorola V2288 -> Alcatel OT511 -> SE K700i + nokia 3110 :D -> Alcatel E801/SE K700/Samsung E900 ;)

 #264327  autor: kowcio
 30 kwie 2008, 22:00
pff pisze:a ile to dla Ciebie "sporo" ? bo jak ja rozmawiam po 4h w ciągu dnia, a czasem za jednym zamachem to jeszcze żaden tel tego nie wytrzymał bez podładowania :>
3h to sporo dla mnie na dobę.