DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #778  autor: lord_senior
 06 lut 2005, 01:24
Hej witam wszystkich!
Mam prosbe poszukuje telefonu, który jest bezawaryjny. Chodzi mi o to, żeby się nie zawieszał, nie rozłączał jednym słowem nie psuł i żeby nie było z nim żadnych kłopotów (np. żeby nie mieszał bazy danych).
W tej chwili mam Siemensa CX65 z najnowszym oprogramiowaniem i jest nawet nawet ale dwa razy mi się zawiesił i miesza mi baze danych (np. nie układa SMS-ów zgodnie z datą przyjęcia czy samowolnie kasuje elementy w podręcznym folderze Odebrane). Czy możecie mi polecić jakiś telefonik :P. Czy po prostu znowu wgrać jakiegoś nowego softa :wink: Czy może nie bedzie lepszy SE T630. Chodzi mi o telefony raczej z takiej półki. Za wszelkie info bedę wdzięczny.
:-D

Chciwość nas pogrzebie

 #779  autor: Dragon
 06 lut 2005, 11:00
najczesciej telefony robia to co chce uzytkownik :P Z tej polki chyba rzeczywiscie SE T630 bedzie najlepszy, chociaz nie wiem za bardzo jak wygladaja problemy z nim, na pewno nie zdarzaja sie notorycznie, ale czy zdarzaja sie w ogole to nie wime (aha, nie zapominaj ze sms-y pisze sie w "zwolnionym tempie")

 #807  autor: Dreed
 06 lut 2005, 17:13
ja mam se t630 i polecam ci go z czystym sercem

fajny telefon dla mlodzika jak i dla biznesmena :)

 #6009  autor: MATiASS
 26 maja 2005, 13:56
NOKIA 5410i PLECAM NIEZNISZCZALNA !!!

Obrazek
 #7254  autor: broerkonijn
 19 cze 2005, 17:49
lord_senior pisze:Hej witam wszystkich!
Mam prosbe poszukuje telefonu, który jest bezawaryjny. Chodzi mi o to, żeby się nie zawieszał, nie rozłączał jednym słowem nie psuł i żeby nie było z nim żadnych kłopotów (np. żeby nie mieszał bazy danych).
W tej chwili mam Siemensa CX65 z najnowszym oprogramiowaniem i jest nawet nawet ale dwa razy mi się zawiesił i miesza mi baze danych (np. nie układa SMS-ów zgodnie z datą przyjęcia czy samowolnie kasuje elementy w podręcznym folderze Odebrane). Czy możecie mi polecić jakiś telefonik :P. Czy po prostu znowu wgrać jakiegoś nowego softa :wink: Czy może nie bedzie lepszy SE T630. Chodzi mi o telefony raczej z takiej półki. Za wszelkie info bedę wdzięczny.
:-D
polecam samsung sgh-e700 albo moj obecny: samsung sgh-e720 :))

samsung rulezzzzzz!!!!!

 #7272  autor: Dragon
 19 cze 2005, 21:23
MATiASS pisze:NOKIA 5410i PLECAM NIEZNISZCZALNA !!!
ehhh, geniuszu, szkoda ze nie ma takiego telefonu, a jesli chodzi ci o 5140i to jej niezniszcalnosc polega na tym ze jak deszcz pada to mozesz sms-a pisac

 #7281  autor: Bartosz
 20 cze 2005, 09:54
moim zdaniem to T630 (żadnych problemów w przeciwieństwie do K700) lub Nokia 6650 (nic się nie dzieje) no i oczywiście telefony firmy Samsung (E700 , D410 , D500 lub E720 )