DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #346866  autor: vinc
 15 lip 2009, 23:14
Już od jakiegoś czasu bawi u mnie ten telefon. Jeśli macie jakiekolwiek pytania zapraszam do ich zadawania.

Obrazek

 #346869  autor: orson_dzi
 15 lip 2009, 23:22
Odważny jesteś biorąc się za coś takiego ;) .
Przede wszystkim podstawowe rzeczy: wygoda klawiatury, jakość rozmów, wykonanie, bateria, głośność dzwonka i jak z łapaniem fal przez to radio bez użycia słuchawek?

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #346883  autor: vinc
 16 lip 2009, 07:42
Klawiatura zasadniczo jest wygodna, ale dość sporych rozmiarów wobec tego by coś napisać namachać się kciukiem troszkę trzeba ;) Jakość rozmów nie jest najwyższych lotów, a nawet średnich tu majfon kuleje i to bardzo. Dzwonki, rozmowy jaki dźwięki systemowe są bardzo głośne. Nie słyszałem głośniejszego telefonu. Wykonanie... no cóż tu telefon nie zaskakuje i materiały nie są najwyższych lotów. Natomiast jeśli chodzi o spasowanie to przerażają "suwaki", które przy potrząsaniu telefonu lekko ruszają. Radio gra bez zestawu słuchawkowego, ale niestety nie wyszukuje tak dokładnie jak przy podłączonym zestawie. Jednak "mocne" fale radiowe łapie i normalnie odtwarza ;) Producent zapewnia, że bateria ma trzymać 7 dni, ale jak to zwykle bywa wie każdy ;) Przy dość intensywnym użytkowaniu telefon wytrzyma na jednym ładowaniu ok. 4-5 dni.

Obrazek

 #349001  autor: illumanti
 27 lip 2009, 21:56
No ja mam jedno pytanie: jak z esemesami w tym telefonie? Wygodnie się je pisze i odczytuje? i co z baterią, jeśli średnio dzwoni się jakies 40min i 2 smsy tygodniowo (myslalem o tym telefonie dla babci i dziadka, korzystaja teraz ze starego samsung x200)

:)

 #349009  autor: vinc
 27 lip 2009, 22:14
illumanti pisze:jak z esemesami w tym telefonie? Wygodnie się je pisze i odczytuje?
Pisanie sms'ów do najwygodniejszych nie należy mimo, że są spore klawisze. Jednak ja tu mówię o sobie, ponieważ trzymając telefon w jednym ręku trzeba się kciukiem trochę nagimnastykować, właśnie z powodu sporych rozmiarów klawiatury. Czytelność wyświetlacza z racji, że jest monochromatyczny powala nawet w ostrym słońcu. Natomiast rozmiar wyświetlacza nie pozwala na ukazanie całego sms'a, ale czcionka jest spora.
illumanti pisze:i co z baterią, jeśli średnio dzwoni się jakies 40min i 2 smsy tygodniowo
Bateria genialna nie jest, ale z takim użytkowaniem wytrzyma spokojnie 5-6 dni.

Obrazek
 #809554  autor: 6233
 01 lip 2015, 10:45
Witam,
z racji utraty pojemności zaszła potrzeba wymiany baterii w telefonie myPhone 1050 mojej Babci, niestety nie jestem w stanie znaleźć nigdzie na allegro, czy w innych miejscach baterii o modelu MP-S-I dedykowanej dla tego modelu:
http://archiwum.allegro.pl/oferta/orygi ... 71434.html
Czy ktoś wie, czy któraś z baterii oferowanych na allegro będzie pasowała do tego modelu?
http://allegro.pl/listing/listing.php?f ... back=fuzzy
Zdaje się, że przy żadnym z modeli baterii do myPhone pojawiających się na allegro czy to: MP-S-A, MP-S-Y, MP-S-H, MP-S-E nie ma wymienionego modelu telefonu 1050, ale może ktoś ma wiedzę, czy któraś z nich byłaby odpowiednia do tego telefonu?
 #810487  autor: jamamoto
 06 lip 2015, 23:02
vinc pisze:Już od jakiegoś czasu bawi u mnie ten telefon. Jeśli macie jakiekolwiek pytania zapraszam do ich zadawania.
to ja juz bym wolał myPhone halo2 albo halo X