DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows

 #312573  autor: szyman12
 24 sty 2009, 11:48
Czy to możliwe?
Raczej nie. O ile wiem to Era sprzedaje te telefony z polskim menu. Jedynie Orange sprzedaje z angielskim, więc może sprzedawca się pomylił i zamiast Ery powinien wpisać Orange

 #312583  autor: GuzioR
 24 sty 2009, 12:18
Czyli może to być tel. z T-Mobile, w którym chodzi karta Ery? :)

 #312590  autor: vinc
 24 sty 2009, 12:38
GuzioR pisze:Czyli może to być tel. z T-Mobile, w którym chodzi karta Ery?
Niestety nie ma takiej możliwości.

Odnośnie języka to może ktoś wgrał inny ROM (nie polski).

Obrazek

 #312595  autor: GuzioR
 24 sty 2009, 12:51
W takim razie trzeba będzie odpuścić sobie tego sprzedawcę :)

Ależ trudno dziś znaleźć odpowiadający potrzebom telefon, a potem go kupić... :P

EDIT: Sprzedawca odpisał na maila:

"era sprzedaje te telefony bez polskiego menu po prostu go nie mają !!! Ja będę próbował wgrać ale nie wiem czy mi się uda dlatego piszę że nie ma polskiego menu"

Ciekawe...

 #312608  autor: vinc
 24 sty 2009, 13:50
GuzioR pisze:era sprzedaje te telefony bez polskiego menu po prostu go nie mają !!! Ja będę próbował wgrać ale nie wiem czy mi się uda dlatego piszę że nie ma polskiego menu
Jednak to prawda, że Era sprzedaje Xperie na WM po angielsku. Podobno aktualizacja do wersji PL ma być w marcu ;)

Obrazek

 #312661  autor: yagi
 24 sty 2009, 16:32
Ja tez potwierdzam - jak narazie X1 tylko w menu angielskim...

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #312669  autor: GuzioR
 24 sty 2009, 17:36
Czyli, że jak kupię Xperię w Erze to za darmo zmienią mi soft na polski? :) Dobrze rozumiem?

 #312671  autor: kowcio
 24 sty 2009, 17:43
GuzioR pisze:Czyli, że jak kupię Xperię w Erze to za darmo zmienią mi soft na polski? :) Dobrze rozumiem?
Nie. Jak kupisz, to będziesz miał angielskie menu. Później, dopiero w marcu (wg tego, co napisał vinc) ma wyjść aktualizacja, która będzie miała m.in. spolszczenie menu telefonu.

 #312675  autor: yagi
 24 sty 2009, 17:57
Jak dobrze pojdzie to bedzie mozna zrobic update samemu tak jak jest to np. z MDA Compact IV, gdzie ze strony Ery sciagasz nowy soft i samemu wgrywasz ;)

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #312677  autor: GuzioR
 24 sty 2009, 18:06
Ja rozumiem, że będę miał angielskie menu.

Źle napisałem. Pytanie miało brzmieć: "jeśli w marcu wyjdzie spolszczenie to Era powinna mi za darmo wgrać aktualizację?"

W końcu kupuję telefon u nich i oni powinni takie rzeczy załatwiać... No chyba, że będzie to kwestia update'u softu poprzez ściągnięcie go ze strony SE i załatwieniu wszystkiego w ciągu 5 minut. (z tym, że teoretycznie nie każdy kto kupi telefon musi mieć dostęp do Internetu, więc Era powinna takie rzeczy robić za darmo skoro zdecydowała się wypuścić telefon bez PL menu)

EDIT: Wygląda na to, że nieświadomie powtórzyłem wersję yagi'ego (pisałem posta rozmawiając przez tel i nie miałem pojęcia, że dodał swój przede mną ;)

 #313706  autor: Grzegorz.Ol
 28 sty 2009, 13:42
Ta Xperia prawdopodobnie nie ma rownież simlocka o czym sprzedajacy moze nawet nie wiedziec :) Wyglada na to ze X1 z ery jest sprzedawany taki, jaki przyszedl od producenta ( oprogramowanie generic UK) jak dla mnie to duzy plus.